Онлайн
Дивовижні люди

На телеканалі «Україна» пройшов другий ефір грандіозного проекту «Дивовижні люди»

Стало відомо ім'я наступного учасника, який буде змагатися за головний приз в гранд-фіналі шоу.

07:20, 4 березня 2019

На телеканалі «Україна» 2 березня о 21:00 пройшов другий ефір «Дивовижні люди», де учасники з унікальними навичками показують і доводять, що людські можливості безмежні.

Вчора ж визначився і другий переможець, який отримав 100 000 грн і візьме участь в гранд-фіналі шоу «Дивовижні люди», який пройде 27 квітня. Так, конкуренцію 22-річному мешканцю Львова Олегу Шпаю, який освоїв метод ехолокації і став переможцем прем'єрного ефіру, складе 36-річна Наталія Жидкова і її унікальна візуальна пам'ять.

Нагадаємо, що переможця в кожному ефірі визначають шляхом голосування, в якому беруться до уваги і оцінки зіркових експертів, і глядачів в залі.

Телеведучі Маша Єфросиніна та Олексій Суханов, співачка Оля Полякова і популяризатор науки, вчений-фізіолог Віктор Комаренко - четвірка, яка оцінює унікальні навички учасників шоу «Дивовижні люди». Зоряні експерти і глядачі в залі можуть ставити від 0 до 10 балів, але фінальний результат завжди залежить від тієї оцінки, яку поставили саме глядачі.

Крім Наталії Жидкової і її феноменальної візуальної пам'яті українські телеглядачі в цьому ефірі познайомилися з:

Євгеном Івановим, який володіє стереоскопічним зором. В приготованому для нього випробуванні, чоловікові було необхідно знайти відмінності на гігантських картинах, які складалися з 10 тисяч пікселів.

Надією Васіною та її унікальною руховою пам'яттю. Дівчині потрібно було спочатку запам'ятати, а потім із закритими очима зробити 5 складних гімнастичних позицій, щоб пройти через конструкції каруселі, яка рухалася, і не зачепити жодну з них.

Машу Єфросиніну цікавило для чого Надії потрібна участь в шоу, якщо вона і так вже відома всьому світу, але Оля Полякова зазначила, що для чистого таланту не буває занадто багато слави і визнання!

Учасник Станіслав Швець продемонстрував свою тактильну пам'ять. В ході випробування чоловікові треба було зі 100 видів троянд визначити надотик з закритими очима сорт і колір тих квіток, які були випадковим чином обрані зоряними експертами.

9-річний Сава Мурачев показав усім, як може працювати миттєвий рахунок в розумі. Це другий маленький учасник з унікальними навичками, якого ми побачили на проекті «Дивовижні люди». Хлопчик проходив випробування в три етапи: рахунок складних цифр, рахунок з віршем і рахунок під час набивання м’яча.

Дмитро Куценко - людина-магнітофон. Він переспівав хіти Олега Винника навпаки. Після виступу цього учасника між зоряними експертами розпалився конфлікт, так як Маша Єфросиніна вважала, що така навичка це розвага одного дня, а ось Ольга Полякова встала на його захист і парирувала до Марії тим, що в такому разі і її музика це розвага одного дня!

З кожним ефіром шоу «Дивовижні люди» український телеглядач знайомиться все з більшою кількістю людей з унікальними навичками. Це насправді грандіозний проект і найнереальніші учасники, які доводять усім, що людські можливості безмежні.

Наступний ефір відбудеться 9 березня о 21:00 на телеканалі «Україна». А для тих, хто пропустив другий показ, є можливість подивитися шоу прямо зараз на офіційному сайті каналу.

Дивіться 2 епізод шоу «Дивовижні люди» онлайн: 

Долучайтесь до каналу «Україна» в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями: 
Viber – https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь