Онлайн

На телеканалі "Україна" прем'єра від творців "Сліду" — детективний серіал "ОСА"

У вівторок, 14 січня, о 23:20 на телеканалі "Україна" стартує прем'єра багатосерійного детективного серіалу "ОСА".

13:08, 10 січня 2014

У вівторок, 14 січня, о 23:20 на телеканалі "Україна" стартує прем'єра багатосерійного детективного серіалу "ОСА".

Створене у 2013 році управління Особливої слідчої аналітики, скорочено "ОСА", займається розслідуваннями складних та особливо небезпечних злочинів за допомогою передових технологій.

Спецпідрозділ береться за справу навіть тоді, коли злочинці не залишили після себе жодного сліду. Розкривати злочини та ловити самих хитромудрих злочинців команді аналітиків-криміналістів та спеціально навченій групі оперативників допомагає суперсучасний комп'ютер з штучним інтелектом "Матільда". Керує відділом "ОСА" геній оперативної аналітики, генерал поліції Олексій Олексійович Зотов.

"Мій герой Зотов, безумовно, володіє неординарними здібностями. Мене приваблює у ньому не стільки геніальність, скільки дуже рідкісна за теперішніх часів риса характеру — сталева сила волі, саме вона, на мій погляд, визначає особистість Зотова та дозволяє розкритися його генію у повній мірі. Робота аналітика — це глибоке занурення в інформаційне павутиння. Він не повинен дозволити численним ниткам обплутати себе, навпаки, його завдання прорватися крізь них до самого центру, до відправної точки, де знаходиться ключ до розгадки. Тільки така вольова людина, як Зотов, здатна пройти цей шлях до кінця", — розповідає виконавець головної ролі в серіалі Олексій Гришин.

Кожна серія картини — це окреме самостійне розслідування. Серіал "ОСА" знімали відразу декілька режисерів: Юрій Харнас, Ігор Твєрдохлєбов, Дмитро Панченко, Раду Кріхан, Андрій Розумовський (мол.), Наталія Мікрюкова.

У фільмі грають такі актори: Олексій Гришин, Марія Кулик, Олександр Попов, Микола Токарєв, Григорій Кирдяшкін, Юлія Юрченко, Ельвіра Ібрагімова, Валерія Богук, Іван Руденко, Наталія Кожевнікова, Денис Жаріков, Микола Бутенін, Андрій Москвічов, Едуард Нахатакян, Петро Добродеєнко, Юлія Синельнікова та інші.

Дивіться прем'єрний показ багатосерійного детективного серіалу "ОСА" на телеканалі "Україна", починаючи з вівторка, 14 січня, о 23:20.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь