Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

На телеканалі "Україна" прем'єра мелодрами "Безцінне кохання"

В суботу, 18 травня, о 17:45 телеканал "Україна" покаже 4-серійну мелодраму "Безцінне кохання".

09:53, 14 травня 2013
В суботу, 18 травня, о 17:45 телеканал "Україна" покаже 4-серійну мелодраму "Безцінне кохання".

Два кращих друга і партнера по бізнесу стикаються з нерозв'язною проблемою - вони закохуються в одну і ту ж дівчину. З цієї миті їх довголітній дружбі і бізнесу приходить кінець.

Ілля та Юрій - досить непогані хлопці, але їх спосіб заробляти гроші, багатьох може збентежити. Справа в тому, що вони професійні аферисти. Однак жертвами їх продуманих до дрібниць махінацій стають виключно погані і багаті люди. Себе вони вважають майже Робінгудами, так як борються з найголовнішим злом - грошима. Їм завжди посміхається вдача і їхні незаконні дії залишаються без покарання. Але, з тих пір як в їх житті з'явилася Маша все йде шкереберть: довіра між друзями втрачена, справи не клеяться, а через ревнощі починаються конфлікти. Адже всім відомо, що з любовної битви переможцем виходить лише один, а хто програв, може або змиритися, або ні. І ось, переможець робить дівчині пропозицію руки та серця, а переможений злиться, і будує підступні плани ... І все б на цьому закінчилося, якби не з'ясувалося, що Маша серйозно хвора. Тоді, щоб роздобути гроші на лікування дівчини, колишні друзі планують провернути свою останню аферу ...

Режисер фільму Ігор Ройзман.

У ролях: Юрій Колокольніков, Ольга Смірнова, Анастасія Задорожна, Артем Осіпов, Валерій Афанасьєв, Дар'я Чаруша, Володимир Капустін.

Дивіться прем'єрний показ 4-серійної мелодрами "Безцінне кохання" на телеканалі "Україна" цієї суботи, 18 травня, о 17:45.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь