Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

На телеканалі "Україна" прем'єра ліричної комедії "Княжна з хрущовки"

В суботу, 11 травня, о 17:50 телеканал "Україна" покаже 4-серійну ліричну комедію "Княжна з хрущовки".

11:19, 8 травня 2013
В суботу, 11 травня, о 17:50 телеканал "Україна" покаже 4-серійну ліричну комедію "Княжна з хрущовки".

Ліза - неформальний підліток з бідної і неблагополучної сім'ї. Гарік - власник глянцевого журналу і син відомого диригента. Вона живе в маленькій квартирці на околиці Москви з батьком - алкоголіком. Він живе у старому арбатському будинку і обертається в богемних колах. Здавалося, ніщо в світі не може звести їх разом. Якби не трапилася гроза...

Справа в тому, що Ліза, намагаючись хоч трохи поліпшити своє фінансове становище, роздавала в центрі міста рекламні листівки, але сильна злива змусила дівчину сховатися під навісом магазину взуття, де молодий власник журналу в той час, купував собі нову пару туфель. Можливо, їх знайомство так би і не відбулося, якби не ще одна обставина - на виході, Гарік зустрів свого друга дитинства, який теж ховався від дощу. Друзі розговорилися і Ліза, дивним чином, була втягнута в їхню розмову...

Так починається історія перевтілень головної героїні. Спочатку, дівчина стає домробітницею в квартирі Гаріка. Далі більше - приїжджає сестра Гаріка, яка, заради жартівливого спору, видає Лізу за титуловану спадкоємицю багатомільйонного статку. Як і слід було очікувати, у дівчини з'являються шанувальники, самий нерішучий з яких - Гарік. Потім слідує: любов, ревнощі, шантаж і, звичайно ж, благородство. Але це ще не все... Наприкінці фільму головна героїня буде так само далеко від образу княгині як і від себе самої на початку історії.

"Княжна з хрущовки" це комічний і одночасно сумний фільм зі щасливим кінцем.

У картині Тімура Кабулова знімалися: Євгенія Туркова, Станіслав Бондаренко, Олена Панова, Дар'я Калмикова, Артем Артем'єв, Сергій Неудачін та інші.

Дивіться прем'єрний показ 4-серійної ліричної комедії "Княжна з хрущовки" на телеканалі "Україна" цієї суботи, 11 травня, о 17:50.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь