Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

На телеканалі "Україна" прем'єра драматичного фільму "Правила життя"

В п’ятницю, 10 травня, о 20:00 телеканал "Україна" покаже 4-серійну драму "Правила життя".

11:11, 8 травня 2013
В п’ятницю, 10 травня, о 20:00 телеканал "Україна" покаже 4-серійну драму "Правила життя".

Благополучна та заможна сім'я, напередодні святкування ювілею вирушає до міста, з метою забрати із художньої майстерні замовлену раніше картину. Приїхавши в призначене місце, глава сімейства - Жуков Андрій Євгенійович, залишивши в автомобілі дружину і сина, йде в майстерню щоб забрати свій заказ... і, не повертається. Налякана дружина звертається за допомогою до міліції.

Після ретельного розслідування з'ясовується, що жодної причини для втечі у Жукова не було. Правоохоронні органи відкривають кримінальну справу "Про викрадення людини". В результаті інциденту "правила життя" героїв фільму кардинально змінюються.

Витяг з кримінального кодексу: "Викрадення людини - злочин проти свободи особистості; таємне чи відкрите або за допомогою обману заволодіння живою людиною, поєднане з обмеженням його особистої свободи.

Особа, яка добровільно звільняє викраденого, звільняється від кримінальної відповідальності, якщо в його діях не міститься іншого складу злочину".

Автор сценарію і режисер "Правил життя" - Олександр Копєйкін.

Головні ролі у фільмі виконали: Анатолій Лобоцкій, Володимир Стєржаков, Ольга Сухорукова і Вова Машук.

Також в картині знімалися: Инара Слуцька, Данило Дунаєв, Іван Паршін, Світлана Павлова, Олександр Куколєнко, Дмитро Сова, В'ячеслав Дудко, Властіміра Червоненко та інші.

Дивіться прем'єрний показ 4-серійної драми "Правила життя" на телеканалі "Україна" цієї п’ятниці, 10 травня, о 20:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь