Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

На телеканалі "Україна" прем'єра циклу "Великі мрійники"

6 грудня о 16:00 на телеканалі "Україна" відбудеться прем'єра циклу розважально-пізнавальних блокбастерів "Великі мрійники".

17:28, 27 грудня 2013

6 грудня о 16:00 на телеканалі "Україна" відбудеться прем'єра циклу розважально-пізнавальних блокбастерів "Великі мрійники".

З 6 по 10 січня о 16:00 в ефірі телеканалу "Україна" будуть показані неймовірні історії п'яти видатних учених: Ніколи Тесли, Жуля Верна, Архімеда, Леонардо да Вінчі та Костянтина Ціолковського.

Перший фільм циклу "Великі мрійники" представить життєвий шлях знаменитого письменника і географа, класика пригодницької літератури Жуля Верна, якого сучасники називали "невтомним мандрівником". Людина з безмежною фантазією та нестримною жагою до життя — він подарував нащадкам справжню "інструкцію з мріяння". Майже кожен школяр хотів би обігнути земну кулю разом з Філеасом Фоггом і Жаном Паспарту, опинитися на "Наутілусі" з Капітаном Немо. Перший випуск циклу "Великі мрійники", що отримав назву "Жуль Верн. Подорож довжиною в життя", стане для кожного глядача невеликим екскурсом у дитинство та світ, повний пригод і великих відкриттів.

Кожна серія циклу насичена історичними реконструкціями і спецефектами. Завдяки використанню найсучасніших технологій, творцям проекту вдалося "оживити" мрії, фантазії, плани та бачення майбутнього видатних людей минулого. Комп'ютерна графіка займає від 30% до 50% екранного часу кожного випуску проекту і допомагає відтворити індивідуальний світ видатних людей.

Цикл "Великі мрійники" запланований до телеефіру в дні Різдвяних канікул, що дозволить подивитися його всією сім'єю. Фільми будуть цікаві, як дорослим, так і дітям. Глядачі каналу "Україна" проведуть час перед телевізором із задоволенням і користю, адже про видатних геніїв науки буде розказано в легкій і цікавій формі. Ніколи вивчення наукових досягнень не було таким захоплюючим.

Нагадаємо, цикл "Великі мрійники" зроблено українськими студіями FILM.UA та Signal Red. Він складається з 5 випусків і створений на найвищому художньому і технічному рівні, що вже підтверджено міжнародними нагородами.

Дивіться цикл "Великі мрійники" з 6 по 10 січня 2014 року о 16:00 в ефірі каналу "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь