Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

На телеканалі «Україна 24» стартує авторська програма «Реальна політика з Євгеном Кисельовим»

З 19 січня 2020 року в ефірі нового інформаційного телеканалу «Україна 24» з'явиться програма «Реальна політика з Євгеном Кисельовим». 

16:34, 29 грудня 2019

Щотижня у неділю о 21:00 відомий журналіст і політичний оглядач Євген Кисельов виходитиме в ефір «Україна 24» з авторською аналітичною програмою про події в країні і світі.

Євген Кисельов, автор і ведучий програми «Реальна політика з Євгеном Кисельовим»:

«Нісенітні чутки про те, що я взагалі йду з телеефіру, не виправдались. Я просто пішов з каналу, працювати на якому мені стало некомфортно. У мене є всі підстави вважати, що на телеканалі «Україна 24» все буде зовсім інакше – старт співпраці налаштовує мене на дуже оптимістичний лад. Я не стільки журналіст, скільки політичний аналітик, який виступає на телебаченні. Це мій хліб, моя робота, яку я намагаюся робити, як казали стародавні римляни, sine ira et studio – без гніву і пристрасті. Я завжди жив і працював за принципом –роби, що маєш, і будь, що буде. Так працюватиму і над новим проектом. Сподіваюсь, цим зробити свій внесок у те, щоб «Україна 24» стала №1 у своїй ніші інформаційних телеканалів, так само як телеканал «Україна» став безумовним лідером серед загальнонаціональних телеканалів.

Назва програми «Реальна політика з Євгеном Кисельовим» говорить сама за себе. Всім нам треба дорослішати. Політика – серйозна річ. І реальна політика вельми відрізняється від наївних уявлень деяких українців. Тому моя програма буде ще й певною мірою просвітницькою – вчитиме глядачів не спокушатися, не створювати ілюзій, а тверезо оцінювати й аналізувати те, що відбувається в Україні та у світі. Я також постараюсь вписувати те, що відбувається в Україні, у міжнародний контекст. Цього масштабу точно не вистачає нашому глядачеві».

Юрій Сугак, директор дирекції інформаційного мовлення «Медіа Групи Україна»:

«Україна 24» набирає обертів. Після запуску випусків новин і наших власних студій ми обіцяли здивувати глядачів авторськими програмами і talk-шоу і свої обіцянки виконуємо. Євген Кисельов – досвідчений журналіст, аналітик зі своїм яскравим і неординарним поглядом на політичний процес, готовий давати точні й навіть різкі оцінки і людям, і подіям. Ми задумали «Україна 24» як платформу, на якій будуть висловлюватися найрізноманітніші точки зору, і глядач зможе бачити всю палітру думок, вибирати, самостійно робити висновки. Стежте за нашими анонсами – у січні-лютому на «Україна-24» стартує ще низка програм. Не перемикайтеся!»

Телеканал «Україна 24» доступний на всій території України, у кабельних мережах операторів, на супутниковій платформі Xtra TV і ОТТ-платформі OLL.TV. «Україна 24» на платформах:

YouTube http://bit.ly/Ukraine24TV

Facebook http://bit.ly/Ukraine24FB

Telegram https://t.me/ukraina24tv

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь