Онлайн
Кіно

На прикладі серіалу «Спадкоємці»: найкращі серіали про життя бідних і багатих людей

Роль грошей в суспільстві і стосунки між багатими та звичайними людьми стали однією з найяскравіших тем в телешоу.

13:00, 4 грудня 2019

2 грудня відбулося прем'єра нового телесеріалу «Спадкоємці», який виходить в ефір з понеділка по четвер о 21:00.

У центрі сюжету серіалу - сімейство глави «курячої імперії» Миколи Орлова, якого на святкуванні власного ювілею намагаються вбити. Під підозрою опиняються всі члени величезної сім'ї, кожен з яких мріє отримати гроші Миколи. Разом зі своїм другом юності Миколі треба знайти вбивцю раніше, ніж він зробить наступний крок. Однак у близького друга є свої секрети й мотиви, які він ретельно приховує.

Читай також
Прем'єра серіалу «Спадкоємці»: дивитися онлайн 1 серію на каналі «Україна»

Прем'єра серіалу «Спадкоємці»: дивитися онлайн 1 серію на каналі «Україна»

Прем'єра серіалу «Спадкоємці»: дивитися онлайн 2 серію на каналі «Україна»

Прем'єра серіалу «Спадкоємці»: дивитися онлайн 2 серію на каналі «Україна»

Прем'єра серіалу «Спадкоємці»: дивитися онлайн 3 серію на каналі «Україна»

Прем'єра серіалу «Спадкоємці»: дивитися онлайн 3 серію на каналі «Україна»

Кажуть, що гроші - зло. Однак ті, хто ними володіє, вважає себе справжніми щасливчиками, а ті, у кого їх немає, з цікавістю спостерігають за тим, які проблеми можуть вони створити. Коли в серіалах зображається життя багатих людей, то стає зрозуміло, що у них не менше проблем, ніж у решти світу. У нашій добірці обов'язково будуть ті серіали, які вам сподобаються.

Династія

2017 рік порадував глядачів нової серіальною новинкою, яка висвітлює життя двох абсолютно різних сімей. Попри те, що Керрінгтон і Колбі представляють багату частину населення, їхня боротьба за вплив і першість буде запеклою. Фелон хоче стати главою компанії свого батька і впевнена, що незабаром саме їй він делегує обов'язки. Але тут з'являється молода Кристал, яка стає мачухою Фелон. Між дівчатами розгортається справжня ворожнеча.

Пліткарка

На серіалі про життя манхеттенської еліти та дітей з сімей робочого класу виросло ціле покоління. Але всім їм доведеться зіткнутися не тільки зі звичайними проблемами підлітків, а і деякою Пліткаркою, яка буде висвітлювати кожну деталь і викривати усі їхні секрети.

Абатство Даунтон

Серіал акцентує увагу на серйозному розриві між британським робітничим класом і дворянськими родинами. Сюжет протиставляє графиню вдову, яка зовсім не розуміє напруженого життя суспільства, і дворецького Джона Бейтса, який пережив війну. Всі герої живуть в одному маєтку, яке стає окремим світом, де мають місце інтриги, боротьба за спадщину і владу.

Мільярди

Серіал відрізняється від інших мелодраматичних історій про життя багатих людей саме точністю зображення цього самого розкішного життя. Головний герой Боббі Аксельрод настільки багатий, що на відміну від інших персонажів він не прагне хвалитися своїми грошима. Він віддає перевагу джинсам і футболки замість костюмів і дорожить психологом Венді, яка працює в його компанії та допомагає йому. Однак чоловік Венді, прокурор Чак, дізнається про тіньову діяльність Боббі Аксельрода.

 

Смотріте попередню, 4-ю серію серіалу Спадкоємці :

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь