Онлайн
Серіали

На Одеському кінофестивалі презентують серіал "Сага"

“Сага” - це історія про життя української родини, роду Козаків

Даша Харченко Даша Харченко
17:00, 15 вересня 2020

У програмі “Серіали!” 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який відбудеться з 25 вересня до 3 жовтня в онлайн-форматі, буде показаний історичний серіал “Сага” від телеканалу “Україна”.

“Сага” - це історія про життя української родини, роду Козаків. Вона розпочинається 1914 року і триває до 2014-го. Різні покоління однієї родини стають свідками та учасниками всіх найважливіших, трагічних, радісних, знакових подій останнього сторіччя в Україні. Історія країни нерозривно пов'язана з історією цієї родини: Перша світова війна, Жовтнева революція, Громадянська війна, Голодомор, сталінські репресії, окупація Києва в 1941 році, Бабин Яр, холодна війна, Чорнобиль, розпад СРСР, Проголошення Незалежності, Помаранчева революція, Євромайдан та російська військова інтервенція - щоразу приносять нові виклики нашим героям і нашій державі. Вони повинні зробити непростий вибір, кому або чому вони будуть віддані - коханню, обов’язку, родині, кар’єрі, своїм ідеалам, Батьківщина. Волею долі члени однієї родини іноді опиняються по різні сторони “барикад” і переконань.

Режисером 12-серійної “Саги” виступив Дмитро Лактіонов. Він народився у 1975 році в Тбілісі, а у 1992-му переїхав до Одеси. Працював на телебаченні, монтажером, режисером розважальних програм, продюсером. У 2006 році навчався в кіношколі О.Н.Мітти, потім у Нью-Йоркській кіношколі (NYFA). Наразі живе і працює в Києві.

У серіалі “Сага” знялись такі актори, як Ада Роговцева, Дар’я Плахтій, Олександр Печериця, Віктор Жданов, Олена Хохлаткіна, Денис Роднянський та інші. Виробництвом картини на замовлення телеканалу “Україна” займається кінокомпанія “Три-Я-Да Продакшен”. Серіал знято за підтримку Уряду і Міністерства культури та інформаційної політики України.

Програма “Серіали!” сформована у співпраці із чеським фестивалем серіалів “Serial Killer” і телеканалом “Україна”.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь