Онлайн

На каналі "Україна" прем'єра музичної комедійної мелодрами "Щасливе життя"

У четвер, 1 січня, о 19:30 телеканал "Україна" покаже прем'єру 4-серійної музичної комедійної мелодрами "Щасливе життя" з Олексієм Горбуновим та Іваном Рудаковим у головних ролях.

11:15, 29 грудня 2014

У четвер, 1 січня, о 19:30 телеканал "Україна" покаже прем'єру 4-серійної музичної комедійної мелодрами "Щасливе життя" з Олексієм Горбуновим та Іваном Рудаковим у головних ролях.

Це історія про колись дуже відомий, але з часом забутий музичний гурт "Льотчики". На початку 80-х вони були на вершині слави – їх можна було побачити у всіх найпопулярніших телевізійних програмах тих часів: вони виступали на "Пісні року", їх запрошували на "Блакитний вогник", показували у "Ранковій пошті". Але Радянський союз розвалився й і у "Льотчиків" настали важкі часи. Музиканти змушені були залишити свою улюблену справу та заробляти, хто, чим може.   

І ось, через десять років легендарний гурт вирішив зібратися знову та спробувати ще раз підкорити вершину музичного Олімпу...  
 
Цікавий факт: Олексій Горбунов та Іван Рудаков не випадково були обрані на роль головних героїв у фільмі "Щасливе життя", історія про яку йдеться у стрічці акторам дуже знайома. Справа у тому, що в реальному житті вони також музиканти й в кожного з них є свій музичний колектив: Олексій Горбунов –гурт "ГрустЬ пілота"; Іван Рудаков – гурт "SEVEN"
"Від концертів я отримую не менше задоволення, ніж коли граю на драматичній сцені, а в якісь моменти, може, навіть і більше" – зізнається Олексій Горбунов.

Режисер картини: Олена Ніколаєва.
У головних ролях: Олексій Горбунов та Іван Рудаков.
Також у фільмі знімалися: Роман Полянський, Артем Ткаченко, Сергій Чірков, Олена Ніколаєва, Євгенія Дмитрієва, Тетяна Догілєва, Арніс Ліцитіс, Софія Міцкевич та інші.

Дивіться прем'єрний показ 4-серійної музичної комедійної мелодрами "Щасливе життя" на телеканалі "Україна", у четвер, 1 січня, о 19:30 із повтором у п’ятницю, 2 січня, об 11:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь