Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Серіали

На каналі «Україна» вийдуть фінальні серії «Агентів справедливості»

Дивіться фінальні серії «Агентів справедливості» з понеділка по четвер о 12:45 на каналі «Україна».

Олександра Красновська Олександра Красновська
15:20, 23 лютого 2021

З 22 по 25 лютого в ефірі каналу «Україна» вийдуть заключні серії детективного серіалу «Агенти справедливості», який здобув прихильність мільйонів глядачів.

У фіналі минулого сезону з колонії, убивши кількох охоронців, тікає Бон, а Зорін загадково зникає з офісу. Наталя, яка виявляє зникнення Зоріна, помічає, що з офісу зникло ще дещо. А саме – флешка, на якій було відео із зізнаннями Абакумова, яку Зорін зберігав у схованці. Ситник і Рум’янцев – у шоці, Зорін присягнувся їм, що знищив флешку. Агенти розуміють, що якщо флешка опинилася в руках Бона, Зорін пішов із ним добровільно, і буде виконувати всі забаганки божевільного маніяка, аби його друзі не стали жертвою шантажу з боку Бона. Чи розплутають головні герої «клубок» злочинів? Та що буде з флешкою з компроматом на агентів? Глядачі дізнаються у заключних епізодах детективних історій.

Головні ролі в «Агентах справедливості» виконали Лариса Пономаренко і Олексій Зорін. А також у серіалі знімалися Євген Капорін, Геннадій Світіч, Любава Берло, Вадим Діаз, Анна Самініна, Олександр Гуменний, Сергій Кисіль, Михайло Романов, Микола Грушковський та інші.

Детективний серіал «Агенти справедливості» з 2016 року виходить в ефірі каналу «Україна». Виробництво серіалу належить продакшн-компанії «Теле Про».

Дивіться фінальні серії «Агентів справедливості» з понеділка по четвер о 12:45 на каналі «Україна»

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь