Онлайн
Кіно

На каналі «Україна» стартує пригодницький серіал «Пошта»

За сюжетом, головна героїня Олена пережила важке розлучення і влаштувалася працювати на пошту

16:01, 25 серпня 2019

2 вересня о 18:00 на телеканалі «Україна» стартує прем’єра 40-серійного пригодницького серіалу «Пошта», знятого на замовлення студією FILM.UA. Кохання, небезпечні пригоди та драматичні повороти долі увірвуться у життя працівників поштового відділення. Кожний новий день – це виклик, адже робота поштаря не така передбачувана, як може здаватися на перший погляд.

За сюжетом, головна героїня Олена пережила важке розлучення і влаштувалася працювати на пошту. Кримінальні історії, пригоди та кохання вирують у відділені. Експедиторку Олену зіграла актриса театру і кіно Олена Михайличенко, а її мужнього колегу Андрія Довгополого – відомий актор Артем Позняк.

«І не думала, що робота поштарки така складна і небезпечна. Моя героїня будує стосунки з донькою та колегою і намагається впоратися з роботою поштарки. Серіал для різного віку, дуже гарно прописана комедійна лінія та драматична. Мені подобається, що він справжній, про реальних людей та обставини», – ділиться Михайличенко.

Актор Артем Позняк, теж готовий до творчих експериментів і бачить свого персонажа багатогранним. Андрію за сюжетом доведеться битися, втручатися у перестрілки, перегони. Андрій батько дорослого сина, тому доводиться поєднувати брутальність з батьківством.

«Андрій - героїчна особистість, він колишній МНС-ник, і рятувати людей це його покликання. Андрій кожен раз допомагає тим, хто потребує допомоги, він просто не може пройти повз, часто навіть не на користь своїй основній роботі, – ділиться Позняк. – Мій герой по суті служитель Богу, такий собі янгол-охоронець, який допомагає людям. І для героїні він по ідеї повинен виступити надійним хлопцем, на якого вона зможе спертися».

Знімали серіал майже рік. Але основний етап зйомок припав на зиму, яка була безжальна до акторів. Знімали навіть на жорсткому холоді при -15-20 градусах морозу, на вулицях, де нікуди було сховатися, тому знімальна група грілася у ігрових авто. Половина дійства знімалася на вулицях Києва і в передмісті, а інша частина – у спеціально побудованому для зйомок павільйоні.

За словами творців серіалу, кожний для себе знайде момент, який надихне вибачитись перед кимось, чи пробачити комусь давню образу. У серіалі показані звичайні люди, здатні на вчинок, які роблять зусилля над собою і хочуть, щоб кожен день ставав кращим.

Дивіться сюжет про те, якими були серіали у 90-х роках:

Режисер-постановник: Олександр Пархоменко

Оператор-постановник: Володимир Остапець

Креативний продюсер: Юлія Міщенко

Продюсери: Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Олена Канішевська, Сергій Демидов

Автори сценарію: Марк Шпарбер, Тетяна Єрескіна, Ольга Артюх, Сергій та Наталя Шевченко, Інга Балицька, Ірина Феофанова, Леся Шовкун, Катерина Пекур, Антоніна Піховшек, Євген Біланюк та Павло Паштет-Белянський.

У ролях: Олена Михайличенко, Артем Позняк, Валентина Вовченко-Барановська, Ярослав Шиндер, Владислав Гончаров, Олена Рєпіна, Петро Ніньовський, Роман Лук’янов, Анастасія Нестеренко та інші.

Прем'єра пригодницького серіалу «Пошта» відбудеться 2 вересня о 18:00 на телеканалі «Україна»

Нагадаємо, незабаром телеканал «Україна» покаже 2 сезон серіалу Капітанша

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь