Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Кіно

На каналі «Україна» стартує новий сезон «Історії одного злочину»

П’ятий сезон документального детективу наповнений правдивими історіями.

14:01, 21 серпня 2019

На каналі «Україна» стартує новий сезон «Історії одного злочину»

У вівторок, 27 серпня о 16:00, на каналі «Україна» відбудеться прем’єра п’ятого сезону детективного проекту власного виробництва «Історія одного злочину». В нових серіях розкриються таємниці гучних та моторошних злочинів початку 2000-х років, що посіяли паніку не лише серед відомих та багатих, а й серед звичайних українців.

П’ятий сезон документального детективу наповнений правдивими історіями, що демонструють, наскільки небезпечними можуть бути ті, кому ми довіряємо, і як майстерно людина може маскувати свої потаємні та хворобливі бажання. Глядачі зможуть побачити реконструкції реальних злочинів, що багато років зберігались в архівах МВС під грифом «Цілком таємно» та під час розслідування яких правоохоронці наражились на смертельну небезпеку.

«Злочину без покарання не буває. Новий сезон «Історії одного злочину» і далі йде за цим принципом. В новому сезоні більше резонансних історій, що ми з вами пам'ятаємо. Ми покажемо і розкажемо глядачу, як українські слідчі у двобої зі злочинним світом виходили переможцями. Час, який ми пам'ятаємо за сюжетами новин, період, коли ми з вами бачили, як працівники органів змінювали свою професію йшли в політику, в бізнес в кримінал. Наш серіал не про них, наш серіал та новий сезон про тих, хто не зрадив присязі та продовжив боротись із злочинцями, не зважаючи ні на що. Реальні історії та реальні персонажі, що мають справжніх прототипів. Історії, про які ви чули, але не знали деталей - Історія одного злочину», – розказала керівник проекту Оксана Струтинська.

Історії злочинів глядачам допоможуть розповісти ведуча Олександра Соколовська та досвідчені експерти проекту, співробітники МВС України, які безпосередньо брали участь у резонансних розслідуваннях – Валерій Кур, Володимир Поліщук та Руслан Сушко.

«Новий сезон буде цікавий любителям детективного жанру, як і раніше. Всі історії засновані на реальних подіях. Вони інтригуючі, жахаючі і відверті. Думала, що мене важко буде здивувати після п'яти сезонів проекту «Історія одного злочину». Але, зізнаюся, помилялася», – прокоментувала ведуча проекту Олександра Соколовська.

Дивіться сюжет про те, якими були серіали у 90-х роках:

«Історія одного злочину» – це реконструкції гучних злочинів вітчизняної криміналістики. В об'єктиві проекту найзаплутаніші справи нашої країни з часу Незалежності й до сьогодні. Проект стартував на каналі «Україна» у 2017 році.

Дивіться «Історію одного злочину» з понеділка по четвер о 16:00 на каналі «Україна»!

Нагадаємо, незабаром телеканал «Україна» покаже 2 сезон серіалу Капітанша

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь