Онлайн

На каналі «Україна» стартує 10-й ювілейний сезон «Реальної містики»

Дивіться прем'єру десятого сезону «Реальної містики» в понеділок, 27 січня, на телеканалі «Україна»!

16:15, 23 січня 2020

27 січня в 11:30 на телеканалі «Україна» стартує десятий сезон скріптед-реаліті «Реальна містика», герої якого намагаються знайти раціональне пояснення містичним і загадковим речам. У нових серіях розкриється таємниця червоних туфель, яка вже довго не дає спокою героям.

У десятому сезоні глядачі стануть свідками розкриття таємниць, які мучать героїв вже тривалий час. У продовженні «Реальної містики» буде більше інтриг, непередбачуваних сюжетних поворотів та повернення одного з головних героїв.

«Це буде найнесподіваніший сезон за всі роки. Як завжди, будемо розкривати таємницю, але цього разу це будуть особисті таємниці кожного з героїв «Реальної містики». Ми всі намагаємося кимось бути у цьому житті, а у новому сезоні ми дізнаємося темне минуле кожного з персонажів. Всі історії будуть надзвичайні і неймовірно красиві», - розповідає ведучий програми «Реальна містика» Андрій Дебрін.

Євген Бельтюков та Наталя Бережна-Музичко теж інтригують змінами, які чекають на їхніх персонажів.

«Інтрига є. У цьому сезоні відкриємо всі вражаючі таємниці про кожного з нас. Ми всі, за сюжетом, маємо якісь скелети в шафі, кожен не очікував, що вони так відкриються. Я гадаю, що наші особисті таємниці допоможуть нам більш достовірно зіграти ті пригоди, які стануться з нашими героями. Ми з Мариною одружились за сюжетом, але на нашу пару також чекають зміни», - говорить Євген Бельтюков.

У нових серіях стане відомо, хто підставив прибиральницю Віру Іванівну. Будуть вражати детективні сюжети та таємниця червоних туфель, яка не дає спокою команді Дебріна вже довгий час.

«Іноді найстрашніші демони - це демони в кожному з нас. У цьому сезоні всі герої «Реальної містики» своїми діями та думками ще раз підтвердять, що не варто намагатися позбутися від спогадів, треба навчитися жити з ними», - ділиться керівник проекту «Реальна містика» Ганна Галицька.

Читай також
Наскільки добре ви знайомі з проектом «Реальна містика»: тест

Наскільки добре ви знайомі з проектом «Реальна містика»: тест

Проект «Реальна містика» отримав срібну кнопку YouTube

Проект «Реальна містика» отримав срібну кнопку YouTube

Перший сезон серіалу «Реальна містика» стартував на телеканалі «Україна» в грудні 2015 року, показавши високі рейтинги. У скарбничці проекту срібна кнопка - YouTube (понад 340 тис. підписників), десятки тисяч фоловерів фанатських сторінок в соцмережах.

Як повідомлялось раніше, «Медіа Група Україна» уклала угоду про продаж прав на скріптед-реаліті «Реальна містика» з польською групою Polcast.

У новому сезоні «Реальної містики», виробництвом якої займається «Теле Про», глядачі побачать в справі улюблених акторів: Андрія Дебріна і Людмилу Ардельян, Наталю Бережну-Музичко, Євгена Бельтюкова, Олену Рєпіну, Тимура Ібраімова, Олексія Нечай-Кучинського та інших.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь