Онлайн

На каналі «Україна» прем’єра проекту «Різдвяні зустрічі з Президентом»

13:36, 17 січня 2019

22 січня на каналі «Україна» відбудеться прем’єра документального циклу «Різдвяні зустрічі з Президентом», що розповідає про зустрічі Президента України Петра Порошенка з українськими родинами з різних куточків країни під час різдвяних свят у резиденції глави держави «Синьогора».

Під час різдвяних свят у карпатській резиденції Президента України зібрались гості з різних куточків України, у кожного з них своя історія, але всіх їх об’єднує одне – активна громадянська позиція та віддане служіння рідній країні. Кожен з гостей на своєму місці змінює країну на краще, і в кожного з них є запитання та пропозиції щодо сьогодення та майбутнього України. Під час зустрічей у форматі «без краватки» з людьми, яким небайдужа доля держави, Президент обговорює нагальні питання, радиться щодо принципових для країни кроків у новому, 2019-му, році.

«У нас виникла ідея, щоб ми порадились, зустрілися, звірили годинники, яким чином нам далі будувати країну. Почати цю розмову я би хотів зі слів великої вдячності кожному з вас за вашу принципову і дуже важливу життєву позицію. Ви чітко продемонстрували, що означає бути українцем», – звернувся до гостей Президент України Петро Порошенко.

Гостями різдвяних зустрічей з Президентом стали подружжя ветеранів АТО, волонтерів з Донеччини Вадим Остапчук та Лариса Радкевич, подружжя громадських активістів Роман та Юлія Тичківські, родина військового капелана отця Леонтія.

Документальний цикл «Різдвяні зустрічі з Президентом» складається з трьох частин, які вийдуть в ефірі каналу «Україна» 22, 23 та 24 січня о 23:50. 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь