Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

На каналі «Україна» прем'єра першої серії нового сезону серіалу «Черговий лікар»

16:14, 11 травня 2018

У понеділок, 14 травня, о 13:30 в ефірі телеканалу «Україна» відбудеться прем'єра четвертого сезону першої україномовної медичної драми «Черговий лікар», яка розповідає про будні лікарні швидкої допомоги.

У четвертому сезоні глядачі познайомляться з новими персонажами. Так, на заміну лікаря Андрія Мазура, котрий знаходиться у комі, з міністерства скерують нового фахівця – Олега Добривечора. Новачок щойно з передової, тому важко вливається в колектив лікарні швидкої допомоги. Але незабаром його серце розтопить одна із колег. Тим часом амбітна заступниця головного лікаря, Іродіада Ференц, робитиме усе, щоби підсидіти свого керівника. Чи вдасться це їй – глядачі дізнаються у новому сезоні.

«Мій персонаж – Іродіада Ференц – вкрай цілеспрямована і одержима метою стати головним лікарем лікарні, куди її направили з міністерства. Вона у мене честолюбна, сильна, вольова, але не без добрих якостей. Однак в колективі її не дуже люблять, тому що вона використовує в боротьбі за крісло головного лікаря, скажімо, не зовсім чесні методи. Однак їй здається навпаки. У неї є мета, і в її випадку мета виправдовує засоби», – охарактеризувала свого персонажа виконавиця ролі Іродіади Ференц актриса Олександра Польгуй.

За словами режисера картини Павла Мащенка, в новому сезоні конфлікти всередині колективу з появою Іродіади будуть поглиблюватися, серії стануть більш динамічними.

«Іродіада намагається усунути з посади головного лікаря Івана Петровича (якого грає Михайло Романов). Вона постійно намагається вигадати, як його підставити. Але все не так просто, колектив підтримує чинного головного лікаря, а всі інтриги й інсинуації зазвичай обертаються в комедійне русло. Наші лікарі виступають також у ролі таких собі слідчих у лікарні. Намагаються допомогти пацієнтам в складних життєвих ситуаціях, які безпосередньо пов'язані з діагнозом, розслідувати, що ж там сталося», – додав він.

Режисери-постановники: Павло Мащенко, Андрій Осмоловський. Оператор-постановник: Дмитро Оксамитний. Головний автор сценарію: Юлія Міщенко. Продюсери: Олена Канішевська, Ірина Костюк, Анна Єлісєєва.

У серіалі також зіграли: Ірина Ткаленко, Руслан Сокольник, Надія Левченко, Олександр Норчук, Світлана Князєва, Софі Пашкуал, Валентина Барановська, Леонід Попадько, Галина Бортновська, Вікторія Левченко та інші.

Зйомки четвертого та п’ятого сезонів серіалу «Черговий лікар» стартували 2017 року й триватимуть до жовтня 2018-го. Виробництво: компанія FILM.UA на замовлення каналу «Україна». Хронометраж серії: 45 хвилин. Кількість епізодів четвертого сезону: 40.

«Черговий лікар» – перший україномовний серіал медичної тематики, прем’єра якого відбулась у травні 2016 року на телеканалі «Україна».

Дивіться прем’єру четвертого сезону «Чергового лікаря» у понеділок, 14 травня, о 13:30 на телеканалі «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь