Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Мюзикл "Аліса в країні чудес" знімався за технологією голлівудських фільмів

Мюзикл "Аліса в країні чудес", прем'єра якого відбудеться на телеканалі "Україна" напередодні нового року, 31 грудня, приготував багато сюрпризів, а епізод, який знімався за допомогою єдиного в Україні крана-робота Motion Control, став справжнім проривом українського кінематографа у світ сучасних кінотехнологій.

12:17, 22 грудня 2014

Мюзикл "Аліса в країні чудес", прем'єра якого відбудеться на телеканалі "Україна" напередодні нового року, 31 грудня, приготував багато сюрпризів, а епізод, який знімався за допомогою єдиного в Україні крана-робота Motion Control, став справжнім проривом українського кінематографа у світ сучасних кінотехнологій.

Кран-робот спеціально був доставлений в Україну з Лондону. До цього він був задіяний у зйомках таких відомих фільмів як "Пірати Карибського моря", "Люди Х", "Шерлок Холмс: Гра тіней" та інших.

Кран-робот Motion Control здатний записати, і з величезною точністю багаторазово повторити один і той самий рух камери. Це дозволяє створювати найфантастичніші ефекти. У мюзиклі "Аліса в країні чудес" він став просто необхідним під час зйомок "магічного" переміщення Чеширського кота, роль якого виконує відомий шоумен Дмитро Коляденко. За задумом режисера мюзиклу Максима Паперника, Кіт, виконуючи пісню, повинен зникати і з'являтися, тобто бути одночасно у двох, трьох, десяти місцях.

"Плануючи цю сцену, ми спочатку не усвідомлювали, яке величезне завдання перед собою поставили, — зізналася продюсер мюзиклу Елла Бобленюк. — "Голова" крану повинна була проникати в дерево (декорацію), що складається з величезних гілок, затримувати рух і слідувати далі. При цьому, камера повинна була охопити всі сторони декорації. Всього таких "точок" було 12. І нам потрібно було прописати програму для кожної точки зупинки крану з урахуванням тексту пісні, щоб глядач міг побачити саме виконання пісні - тобто попасти в унісон разом з артистом".

У загальній складності, прописування програми для руху камери на крані для зйомки музичного номеру з Дмитром Коляденко зайняло 15 годин. Весь цей час хтось зі знімальної групи повинен був знаходитися на гілках 5-метрового "дерева" для точного програмування крану. Серед цих сміливців опинився і сам режисер Максим Паперник.

"У результаті зйомка музичного кліпу з Чеширським Котом, до якої ми готувалися місяць, а саме: створювали комп'ютерний аніматик, тобто симулятор майбутнього руху камери, прописували вже в декорації саму траєкторію руху за участю крану, камери і статистів, перераховували і покращували отриману інформацію за допомогою комп'ютерних програм, так от саме зйомка з Дімою Коляденко зайняла всього три години", — прокоментував Максим Паперник.

Що ж вийшло в результаті цього безпрецедентного і новаторського для українського кіновиробництва творчого експерименту глядачі дізнаються зовсім скоро — 31 грудня о 19:45 прем'єра мюзиклу "Аліса в країні чудес" на телеканалі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь