Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Муса Магомедов: «Місто не існує без заводу, завод не існує без міста»

19:09, 1 лютого 2017

Зупинка Авдіївського коксохімічного заводу (АКХЗ) ​​може привести до гуманітарної катастрофи. В результаті останніх обстрілів, які пошкодили лінії електропередач, підприємство знеструмлено і знаходиться в стані гарячої консервації. У разі якщо в батареях не вдасться підтримувати необхідну температуру, запустити їх повторно вже не вийде.

Про те, які заходи вживають на заводі, щоб запобігти катастрофі, розповів сьогодні під час прес-брифінгу Муса Магомедов, генеральний директор АКХЗ.

«Ми пережили важкі події, було знеструмлено завод при температурі -20. Щоб дати тепло на Авдіївку і не розморозити опалювальну систему міста нам довелося вивести в консервації три батареї -6, -7 і -8, знизивши виробництво коксу втричі. Але якби ми це не зробили, то, за розрахунками енергетиків, від моменту відключення до повної заморозки системи пройшло б всього 6 годин. Місто не існує без заводу, завод не існує без міста. Це єдина система, єдине водо- і енергопостачання. Немає можливості самостійного виживання ні у міста, ні у заводу, ми працюємо всі разом і прикладаємо всі зусилля для стабілізації ситуації. Але ми б не впоралися самі. Заклик Ріната Ахметова надати допомогу Авдіївці був почутий моментально. У ситуації загострення всы активи оперативно пропонують допомогу. Повним ходом йде закупівля матеріалів для відновлення руйнувань», - пояснив Муса Магомедов.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь