Онлайн
Астрологія

Містичний вплив Місяця: як він змінює поведінку і настрій людей

Дізнайтеся, як різні фази Місяця позначаються на здоров'ї та поведінці людей

Ольга Козачок Ольга Козачок
17:55, 11 лютого 2021

Фази Місяця

фото: depositphotos

Люди здавна помітили, що вплив Місяця в різні дні місяця проявляється по-різному. В один період виходить легко прокидатися, активно працювати, багато чого встигати і при цьому на все вистачає енергії. В інші ж дні – навпаки, нічого не хочеться, людина почувається розбитою і знесиленою. Така зміна самопочуття відбувається циклічно. Різні місячні фази по-різному відображаються на емоційному стані, здоров'ї, фізичній активності.

Вплив Місяця на почуття і вчинки людей дуже серйозний, а тому його не можна недооцінювати. Фази молодика і повні, дні першої і останньої чверті Місяця вважаються часом посиленої взаємодії Сонця і Місяця між собою. А тому різні фази Місяця слід використовувати для абсолютно різних справ.

Дивіться відео, як позбутися метеозалежності:

Читай також
Місячний календар стрижок на травень 2020 року: коли можна стригти волосся

Місячний календар стрижок на травень 2020 року: коли можна стригти волосся

Який впливає на людину кожна фаза Місяця

  • Перша чверть характеризується припливом енергії, зростанням і розвитком. У цей час людина найбільш бадьора, активна, здатна на вчинки і готова ризикувати. У справах відчувається рух, але водночас частіше з'являються проблеми там, де їх раніше не було. Але вони не лякають, а вирішуються з ентузіазмом і на підйомі.
  • Повня по-різному впливає на людей. Воно може проявлятися у вигляді безсоння, підвищеної дратівливості і надмірної емоційності. В цей час організм витрачає накопичені раніше сили. Зазвичай у повню відбувається найбільша кількість аварій, ДТП, катастроф, а також конфліктів і сварок. У цей період краще не проводити хірургічні операції.
  • Остання чверть впливає на людину дещо гнітюче. У цей період вона відчуває стомленість і млявість, стає апатичною і малорухливою. У ній накопичується втома, знижується імунітет, сповільнюються біоритми. У цю фазу Місяця будь-які активні дії заберуть останні сили і при цьому не принесуть бажаних результатів.
  • Молодик часто діє на людей по-різному. Люди почуваються пригніченими, виснаженими, проявляються хронічні хвороби, також нерідко можуть з'явитися головні болі. У багатьох людей можуть виникати різні страхи, фобії, манії. У цей період сприятливо займатися плануванням, а також загадувати бажання і мріяти. А ось починати якісь справи не варто, для цього ще занадто мало сил. Слід почекати кілька днів.

Читайте також, чи можна самостійно стригти волосся.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь