Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Місія – зробити модним давнє українське мистецтво: як львівянка створює унікальні витинанки з паперу

10:52, 13 грудня 2017

Триметрова зірка, різдвяний ангел та родове дерево – витинанки львівянки Дарії Альошкіної, ніби мереживні павутинки.  Так колись давно українці прикрашали свої домівки до свят.

Одна з найбільших робіт Дарії Альошкіної – триметрова різдвяна зірка. Її Дарія вирізала п'ять днів. Зі звичайного паперу ця мисткиня робить справжні художні витвори з цілими сюжетами та стверджує, що для цього потрібно всього лиш три речі – папір, ніж та уява.

Скульптор за освітою, дарія, знайшла себе у витинанках, за 10 років створила понад півтисячі робіт.

Її майстерня – кімната у квартирі, а за стіною троє дітей. Каже, що попри статус мами, щодня хоча б дві години виділяє на творчість. Свої роботи мисткиня продає церез соцмережі  і каже, що клієнтів не бракує, є навіть із-за кордону.

Різдвяну тематику виконує іще з літа, вартість робіт розраховує сама. Утім, витинанки бізнесом не вважає, бо за сучасних технологій кожну створює вручну. Дарія стверджує, що її місія – зробити модним давнє українське мистецтво.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь