Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

«Мисливці за дивами» спробують розгадати таємниці послань інших цивілізацій

Вже в першому випуску «Мисливці за дивами» ведучі вразять неймовірними історіями людства.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:25, 16 квітня 2021

Чи можливо подружитись із левом і пробути з ним сам на сам більше місяця? Як вижити, опинившись глибоко під водою? Як, не маючи змоги працювати руками, досягти успіху у творчості? І чи можливо знайти відповіді на загадки послані інопланетянами? Все це ви дізнаєтесь у прем’єрному випуску тележурналу цікавих історій «Мисливці за дивами», який вийде 19 квітня о 9:50 на каналі «Україна». А розповість про все це пара завзятих «мисливців» Анастасія Кошман і ХАС (Назар Хассан).

Вже у першому випуску очікуваної прем’єри «Мисливці за дивами» ведучі Анастасія Кошман і ХАС вразять неймовірними історіями людства. Ведучі відшукали дива, які дійсно руйнують закони логіки і перевертають свідомість!

«Я все більше переконуюсь – життя найцікавіше за будь-яке кіно! Тільки уявіть його сюжети! В Атлантиці на глибині 30 метрів під водою людина опинилась у замкненому трюмі потонулого корабля і три дні чекала на спасіння. А на Запоріжжі чоловік добровільно зачинився в одній клітці з левом! І аж на цілий місяць!» – вражає анонсом ведуча програми «Мисливці за дивами» Анастасія Кошман.

А її співведучий і головний конкурент із «полювання» за дивами – ХАС здивує абсолютно іншими унікальними історіями, серед яких не лише цікавинки нашої планети, а навіть таємниці інших цивілізацій. 

«Всесвіт приготував для нас безліч сюрпризів і загадок! Я вирішив дізнатись, чому по всьому світу з’являються однакові таємничі послання – невже інопланетяни позначають на Землі свої посольства дивними металевими монолітами? – ділиться ведучий каналу «Україна» ХАС. – У Колумбії знищує місцевість мафія бегемотів! А в Україні живе неймовірний художник, який малює справжні шедеври без допомоги рук!»

Проте для ведучих це не просто пошуки вражаючих фактів і цікавих відкриттів, адже після кожної програми глядачам випаде нагода обрати кращу історію і визначити справжнього «мисливця за дивами».

Дивіться прем’єрні випуски тележурналу «Мисливці за дивами» з понеділка по п’ятницю о 9:50 на телеканалі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь