Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Мільйон людей отримав допомогу від Штабу Ріната Ахметова

1 мільйон мирних жителів Донбасу отримали допомогу від Гуманітарного штабу Ріната Ахметова за період з травня минулого року по жовтень 2015-го. Про це сьогодні на брифінгу в ІА «Українські новини» заявила координатор Штабу Римма Філь.

16:28, 13 жовтня 2015

1 мільйон мирних жителів Донбасу отримали допомогу від Гуманітарного штабу Ріната Ахметова за період з травня минулого року по жовтень 2015 го. Про це сьогодні на брифінгу в ІА «Українські новини» заявила координатор Штабу Римма Філь.

За цей час Штаб реалізував програми: «Евакуація та розміщення», «Допоможемо. Здоров'я», допомагав вагітним, ветеранам і малюкам. В даний час Гуманітарний штаб надає допомогу продуктами для людей похилого віку і малюків, працюють програми психологічної та адресної допомоги, в т. ч. «Ліки дітям».

«Мільйон людей особисто не менше одного разу отримали допомогу від Гуманітарного штабу Ріната Ахметова. Враховуючи, що продуктові набори допомагають вижити цілій сім'ї, кількість людей, яким допоміг Штаб, ще більша. Коли підтримка потрібна мільйонам, від ефективності нашої роботи залежить величезна кількість життів. Штаб сьогодні - найбільша за обсягами наданої допомоги гуманітарна місія в Україні в зоні збройного конфлікту», - підкреслила Римма Філь.

Штаб завжди спрямовує свої зусилля туди, де це необхідно, спираючись на гуманітарні потреби мирних жителів Донбасу. Наймасштабніший напрямок роботи Штабу - гуманітарна продовольча допомога дорослими та дитячими продуктовими наборами, вона складає 83,8% від усіх одержувачів допомоги.

Щомісяця близько 500 тисяч чоловік по обидві сторони лінії зіткнення отримують продуктові набори від Штабу. Допомога призначена пенсіонерам, інвалідам, багатодітним та прийомним сім'ям, дітям-сиротам, матерям-одиначкам.

млн_финал-финал-01 (2)

Серед тих, хто отримує набори виживання 31% чоловіків і 69% жінок. При цьому на кожних 100 осіб, які отримують продуктову допомогу, припадає 70 пенсіонерів та інвалідів.

Продуктові набори отримують наступні категорії мирних жителів Донбасу:

  • 64% пенсіонерів, з яких більше 4 тисяч чоловік старші 90 років;
  • 6,4% інвалідів;
  • 9,5% малозабезпечених та багатодітних сімей, матерів-одиначок, а також сиріт;
  • 6,3% малюків до 35 місяців і вагітних жінок;
  • 13,8% людей, яким була надана одноразова допомога та ін.

За весь час роботи Штаб видав 4 мільйони 848 тисяч дорослих продуктових наборів та 355 тисяч дитячих.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь