Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Mika Newton вперше розповіла про рідну сестру, яка служить у ЗСУ

Останні 11 років артистка будувала життя та кар'єру на заході, і якщо спочатку літала в росію з концертами, після першого нападу країни-агресора на Україну обірвала всі зв'язки з нею. Виявляється, на чітку проукраїнську позицію Mika Newton вплинуло виховання.

Олександра Красновська Олександра Красновська
18:55, 20 травня 2022

Відома співачка Mika Newton дала ексклюзивне інтерв’ю журналістам програми «Зірковий шлях» каналу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV». У відвертій розмові артистка зізналась, яку позицію прийняла щодо кар’єри в росії ще у 2014-му році та що вплинуло на це.

Співачка та акторка Mika Newton у 2011 році представляла Україну на пісенному конкурсі «Євробачення», а одразу після цього емігрувала в Америку. Всі 11 років артистка будувала життя і кар’єру на заході, і, якщо спочатку літала до росії з концертами, після першого нападу країни-агресора на Україну обірвала всі зв’язки з нею. І виявляється, на чітку проукраїнську позицію Mika Newton вплинуло виховання.

«Я поставила крапку на кар’єрі та друзях в росії у 2014 році. Жила собі спокійно в Америці, робила тут кар’єру і заробляла гроші. Це мій вибір, як українки. Я виросла на Західній Україні. Фотографія Степана Бандери простояла в серванті все моє дитинство. Я завжди питала діда – хто це, чому цей дядько в нашому серванті? Все так красиво було викладено і Степан Бандера… тож нехай називають мене бандерівкою, якби ж їм всім здоров’я! Я свій вибір зробила в 2014 році, і це повага до моїх рідних, до бабусів і дідусів, яких вже, на жаль, немає, я думаю вони б не пережили це все, що зараз відбувається», – прокоментувала співачка Mika Newton в інтерв’ю з журналістами каналу «Україна».

Артистка зазначила – незважаючи на те, що більше 10 років живе за кордоном, готова всіма силами підтримувати рідну країну та народ, адже це її коріння і домівка батьків, які змушені були тікати від війни. Тому вона продовжує давати благодійні концерти і виступати у різних штатах з ціллю зібрати кошти для України, щоб у найближчому майбутньому поїхати на батьківщину. 

«Там залишилась моя сестричка, вона служить в ЗСУ. Я про це ніколи не говорила. Вже 24 роки вона майор української армії, а її чоловік – полковник. Вони разом на передовій, – зізналася Mika Newton в інтерв’ю «Зірковому шляху». – Я хочу поїхати в Україну. Хочу побачити сестричку і взагалі свою країну. Може, якось допоможу там – волонтеритиму. Але тут є також робота – я співаю, веду заходи в підтримку України і тому поки можу, збиратиму гроші та передаватиму додому. Я, як українка, роблю все і продовжуватиму робити».

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь