Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Михайло Жонін: «Всі актори серіалу «Черговий лікар» перед зйомками пройшли серйозну підготовку»

В інтерв'ю tochka.net актор Михайло Жонін, який зіграв у серіалі «Черговий лікар» одну з головних ролей, розповів про свого персонажа, як вживалися в роль, і про те, чому в Україні настільки популярні серіали про медицину.

15:32, 27 травня 2016

В інтерв'ю tochka.net актор Михайло Жонін, який зіграв у серіалі «Черговий лікар» одну з головних ролей, розповів про свого персонажа, як вживалися в роль, і про те, чому в Україні настільки популярні серіали про медицину.

- Останні кілька років ми спостерігаємо тенденцію - досить великою популярністю користуються серіали, пов'язані з медичною тематикою. Як думаєте, з чим це пов'язано?

- Глядачам завжди цікаво все недоступне, що переховується «за ширмою», і медицина тут не виняток. До того ж ця тема завжди актуальна - адже часом ми стикаємося з різними захворюваннями і не завжди відразу хочемо бігти в лікарню. Погодьтеся, іноді нам простіше поставити запитання провізору в аптеці, ніж сходити до лікаря. У серіалі порушено не тільки повсякденні проблеми багатьох людей, але і тонку філософію взаємин пацієнта і лікаря. Тому глядачі мовби дивляться на себе збоку.

Жонин1

- Багато акторів для того, щоб краще вжитися в роль, спілкуються з реальними представниками тих чи інших професій. Умовно кажучи, якщо артисту належить зіграти роль директора фірми, він спробує перейняти його манери, жести, міміку. Розкажіть про те, як відбувається процес підготовки до ролі у вас.

- У всіх акторів серіалу «Черговий лікар» перед зйомками була серйозна підготовка. Скажу більше: з нами на одному майданчику працює Катерина Пекур - практикуючий патологоанатом. Саме вона постійно нас консультує: що і як правильно робити, наприклад, тримати хірургічні інструменти. Саме з цим і були пов'язані основні труднощі в робочому процесі. Але з Катею працювати одне задоволення, і на майданчику якісь «ляпи» траплялися рідко.

Жонин3

- Серіал знімається українською мовою, і це для нашого телебачення, швидше виняток, ніж правило. Тому що велика частина вітчизняних серіалів все одно російською. Як думаєте, наскільки український серіал цікавий глядачам?

- Це досить складне питання, адже раз на раз не доводиться. Якщо актори говорять простою зрозумілою мовою, то глядачів це ніколи не відкине. Сленг же, як правило, «ріже вухо» і погано сприймається.

- Наскільки вам комфортно говорити українською? Взагалі, чи є для вас різниця, якою мовою грати?

- Безумовно, українська і російська - різні. Так склалося, що переважно я граю саме російською, але в той же час займаюся ще дубляжем і озвученням українською мовою. Тому, незважаючи на те, що я російськомовний, говорити українською мені теж абсолютно комфортно. Адже головне - сенс. Думаю, глядачі вже оцінили наші діалоги, які не обходяться без специфічного лікарського гумору. Але найцікавіше - попереду.

Жонин4

- Формат серіалу «Черговий лікар» український або ж куплений?

- Серіал «Черговий лікар» - повністю український продукт. Над його виробництвом працює компанія FILM.UA на замовлення телеканалу «Україна».

Дивіться медичну драму «Черговий лікар» з вівторка по четвер о 11:45 на каналі «Україна»!

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь