Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Михайло Боярський: "Я можу постояти за жінку!"

У неділю, 10 березня, в ефір телеканалу "Україна" вийшов новий випуск документального циклу "Герої екрану". Одним з героїв програми став актор Михайло Боярський, який поділився відвертими подробицями про своє особисте життя.

12:29, 12 березня 2013
90697991_boyarckiУ неділю, 10 березня, в ефір телеканалу "Україна" вийшов новий випуск документального циклу "Герої екрану". Одним з героїв програми став актор Михайло Боярський, який поділився відвертими подробицями про своє особисте життя.

У цьому році фільму "Д'Артаньян і три мушкетери" виповнюється 35 років! Роль головного мушкетера в картині зіграв Михайло Боярський. У рамках програми "Герої екрану" він поділився спогадами про свою молодість:

"Найпростіші бажання тоді були - це жінки, перш за все, чи жінка, скажімо так. Бо, куди подітися від фізіології. Жінки, спорт, мужики, лазня, а, ще спектакль треба зіграти. Але коли я вдома дозволяв собі щось зайве, голосно кричати, приходити пізно, випивати... Тоді виходила дитина і казала - "будь ласка, не треба". І це сильніше, ніж слова мами чи тата. Ти розумів, що ти твориш таке... а діти - вони ж наче, як ангели спустилися, і не можна гнівити Бога...".

До жінок ставлення у Боярського завжди було особливе. У кожному інтерв'ю про представниць прекрасної статі він говорить в підкреслено поважному тоні. На думку актора, кривдників жінок потрібно карати - причому, негайно.

"Коли я сильніше, я не б'ю. Коли людина хамить, і ображає когось, я можу заступитися, навіть якщо отримаю. Я можу постояти за жінку, навіть знаючи, що це приречене, що я буду побитий", - заявив Михайло Боярський в програмі "Герої екрану".

На думку актора, дуже важливо, щоб у жінки завжди поруч було надійне плече. Адже якщо є чоловік, який готовий захистити жінку, вона буде відчувати себе по-справжньому щасливою.

Дивіться відверті інтерв'ю відомих співаків, акторів, письменників у документальному проекті "Герої екрану" щонеділі о 10:00, на телеканалі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь