Онлайн
Зірки

Міжнародний день усунення насильства проти жінок: знаменитості, які пережили насильство

Знамениті жінки, які на власні очі зіткнулися зі страшною проблемою, але змогли подолати пережите.

13:30, 25 листопада 2020

 

Сьогодні, 25 листопада, Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Починаючи з 1981 року, цей день присвячений гостро соціальній проблемі, про яку протягом багатьох років було заведено замовчувати.

Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок покликаний звернути увагу суспільства на проблему насильства і ймовірність загрози мільйонам жінок по всьому світу.

Багатьом знаменитостям довелося зіткнутися з цією проблемою на власні очі. Деяким були потрібні роки, аби розповісти про пережите. Їхні історії – всього лише невелика частина з тих, які відбуваються у світі щодня. Але своїм прикладом, вони показали, що навіть переживши таке, можна перестати мовчати та стати справжнім борцем.

Леді Гага

фото: instagram

Леді Гага пройшла через страшні речі, коли їй було 19 років. Співачка зазнала насильства з боку продюсера, якого вона більше ніколи не бачила. Усвідомила факт насильства Леді Гага через кілька років, оскільки боялася розголосу і не визнавала те, що з нею сталося. Співачці була потрібно психологічна і фізична терапія, щоб загоїти ці рани. Емоційну допомогу і підтримку співачці справила творчість, а також її партнер по сцені Тоні Беннетт.

Демі Мур

фото: instagram

У вересні цього року Демі Мур випустила власні мемуари, в яких відверто розповіла про шокувальні факти свого життя. Акторка піддалася сексуальному насильству зовсім в юному віці, але ім'я ґвалтівника змогла назвати лише через десятки років. Зараз Демі Мур 57 років, а в 15-річному віці друг сім'ї Мур і керівник одного з клубів Лос-Анджелеса Василь Думас зґвалтував дівчину.

Опра Вінфрі

фото: instagram

Опра Вінфрі у всіх асоціюється з неймовірно сильною, великодушною жінкою й однією з найбагатших знаменитостей у всьому світі. Але крім того, що шлях до слави та успіху популярної ведучої лежав через терни, на своєму досвіді вона пережила насильство з боку чоловіка, який був її рідним дядьком. Опра Вінфрі, за її словами, багато в чому зобов'язана своїй бабусі, яка виховувала її в суворих умовах, але дала цінні життєві уроки. Однак, коли рідна мама вирішила забрати дівчинку до себе, життя Опри назавжди змінилося. Опра Вінфрі піддавалася сексуальному насильству неодноразово. Перший страшний випадок зробив її двоюрідний брат, а вдруге, Опра завагітніла від свого дядька.

Зараз Опра Вінфрі є підтримкою та опорою для мільйонів людей, і не тільки словом, а й ділом допомагає людям, які опинилися в біді та випробували горе.

Памела Андерсон

фото: instagram

Вперше Памела Андерсон розповіла про сексуальне насильство у 2014 році. Знаменитості було непросто надати страшні епізоди з її життя всесвітньому розголосу. Памела Андерсон неодноразово піддавалася сексуальному насильству. Перший жахливий епізод в її житті стався в 6-річному віці з боку її няні. Після чого, в 12 років юну Памелу 25-річний знайомий її старшого брата запросив до себе додому під приводом навчити грати в нарди. Дівчинка ніяк не могла себе захистити. 

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь