Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних
Фонд Ріната Ахметова

«Ми хочемо тільки перемоги!»: мешканка Сум довірила свою історію Музею «Голоси Мирних»

Місто Суми одним з перших відчуло на собі жахи повномасштабної війни. Після того, як на будинки впали бомби, Юлія вирішила скористатися першим евакуаційним коридором, щоб вивезти з окупованого міста маленьких племінників. 

Олександра Красновська Олександра Красновська
16:11, 25 травня 2022

Юлія та її чоловік — працівники зв’язку з Сум. Це місто одним з перших відчуло на собі жахи повномасштабної війни. Після того, як на будинки впали бомби, подружжя вирішило скористатися першим евакуаційним коридором, щоб вивезти з окупованого міста маленьких племінників. 

На той час «зелених коридорів» в Україні ще не було, тому люди не знали, на що чекати. Зібралися за п’ятнадцять хвилин, навіть не встигнувши попрощатися з власними батьками — поспішали рятувати чотирьох дітей. Усім було дуже страшно. Дорогою люди бачили розбиту техніку, вже були й перші розстріляні серед тих, хто намагався евакуюватися. У той час захисники міста продовжували спротив ворогу. 

«У нас нема вибору: або ми їх, або вони нас. Ми хочемо тільки перемоги», — упевнено каже Юлія.

Подолавши довгий шлях до Заходу України, родина дісталася безпечного місця та отримала психологічну допомогу. В Ужгороді з Юлією та її близькими працювала психологиня Фонду Ріната Ахметова Олена Пономарьова, надавши найнеобхіднішу підтримку. Слухайте та дивіться історію Юлії з перших вуст за посиланням https://bit.ly/3wGwaqW

Свою історію Юлія довірила Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова — це найбільший у світі архів історій мирних мешканців України, які постраждали від війни. Архів Музею налічує вже понад 15 тисяч історій.

Розкажіть свою історію! Зробити це можна так:
— напишіть вашу історію на власній Facebook-сторінці з хештегами #Голоси_Мирних #розкажіть_свою_історію та запросіть друзів та рідних долучитися;
— відвідайте портал Музею та натисніть «Розповісти історію»;
— зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0 (800) 509 001.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь