Онлайн
Зірки

MELOVIN розповів, як похід до психотерапевта підштовхнув його зробити камінг-аут

Співак MELOVIN з 13-ти років відчув свою незвичайність і потяг не тільки до дівчаток, а й до чоловіків. Правда, через страх зізнатися, у співака почалися психологічні проблеми.

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:56, 1 жовтня 2021

Співак MELOVIN розповів журналістам програми «Зірковий шлях», яка виходить на телеканалі «Україна» у будні, чому звернувся за допомогою до психотерапевта.

Співак MELOVIN з 13-ти років відчув свою інакшість і потяг не тільки до дівчаток, а й до чоловіків. Щоправда, через страх зізнатися суспільству у своїй бісексуальності, у співака почалися психологічні проблеми. У зірки розпочалися панічні атаки і, врешті, MELOVIN звернувся до психотерапевта.

«MELOVIN - це приклад людини, яка перемогла, це людина переможець по життю, який не побоявся. З причини того, що у нас завжди була в пострадянському просторі стигматизація, нас таврували і говорили, що, якщо ти йдеш до психіатра - все, ти божевільна людина. А насправді це не так. Це таке ж захворювання, як перелом ноги. Ми ж не боїмося, що не соромимося перелому ноги. Ми йдемо до фахівця, надягаємо гіпс і видужуємо. Точно так само і з психікою, так само і з ментальним здоров'ям», - поділилася з журналістами каналу «Україна» психотерапевт співака Світлана Ісаєнко.

Після курсу психотерапії MELOVIN зроби публічний камінг-аут просто на сцені музичного фестивалю, це кардинально змінили життя артиста: а це яскраві сценічні образи, підбори, на яких зараз виступає співак. А головне – відсутність панічних атак.

«Немає їх вже, напевно, місяців 5. Коли почалося лікування, ти можеш все висказати це не просто людині, а професіоналу своєї справи. Тому що людина має науковий ступінь. Мені так дуже хочеться всім сказати, що, якщо у вас є якісь проблеми, будь ласка, йдіть до професіоналів, а не до бабок, ворожок і т.ін. Тому Світлана Володимирівна у мене записана в телефонній книзі, як «душевні крила», просто зробила мене дуже щасливою людиною. І дуже сміливою», - розповів MELOVIN на каналі «Україна».

Дивіться «Зірковий шлях» в ефірі каналу «Україна»

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь