Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

"Мейд ін Юкрейн" - новий унікальний ТБ-проект каналу "України" до Дня Незалежності

Телеканал "Україна" розпочав зйомки унікального науково-популярного проекту, який розповідає про видатні винаходи українців, що змінили світ.

13:58, 18 липня 2012
madeinUkraine310Телеканал "Україна" розпочав зйомки унікального науково-популярногопроекту, який розповідає про видатні винаходи українців, що змінилисвіт. Фільм "Мейд ін Юкрейн" вийде на телеекрани 24 серпня у ДеньНезалежності.

Фільм "Мейд ін Юкрейн" розповість про здійснені українцями значущихвідкриттів, без яких неможливо уявити сучасне життя. Х-промені (тепервідомі, як рентгенівські), гелікоптер, вакцина від туберкульозу,системи супутникової навігації... Не кожен знає, що все це та багатоіншого винайдено нашими співвітчизниками або вихідцями з України.

"Мейд ін Юкрейн" знімається в новаторському жанрі мок'юментарі, встилістиці road movie ("фільм-подорож") - він об'єднує елементинауково-популярного, пригодницького та фентезійного жанрів, зінтеграцією ігрових сцен та комп'ютерної графіки. Фільм "Мейд інЮкрейн" стане одним з перших мок'юментарі в Україні. Його зйомкиздійснює продакшн-хауз Signal Red, який входить до групи компанійFILM.ua.

Крізь призму сприйняття головних героїв - двох молодих людей - фільмніби заново "відкриває" країну та її досягнення. Головні герої фільму -Дмитро та його сестра Олена - сучасні молоді люди, які подорожуютьсвітом, навчаються і працюють. За сімейною традицією 24 серпня вонивідправляються на "малу батьківщину" - у невелике українське село досвого діда-мельника, який до того ж ще трохи й... чаклун. Онуки дужескептично оцінюють роль України у світовій історії, про що прямо ізаявляють дідові. І ось тут починаються чудеса...
madeinUkraine500
Марина Миргородська, директор телеканалу "Україна": "Україна - велика йунікальна країна. Увесь світ щодня користується сучасними технологіями,але часто ми навіть не здогадуємося про те, що багато з них з'явилисязавдяки геніальним винаходам наших великих співвітчизників. Фільм "Мейдін Юкрейн" про те, яку важливу роль у світовому прогресі зіграла нашакраїна. Українцям є чим пишатися, і наш проект "Мейд ін Юкрейн"розповідає якраз про це".

Оксана Майданська, креативний продюсер Signal RED (група компанійFILM.ua): "Для зйомок фільму ми зібрали по-справжньому професійнукоманду, яка працює чітко і злагоджено і може реалізувати проект унайкоротші терміни. У процесі створення фільму ми використовуємонестандартні творчі рішення та інноваційні підходи, адже основною"фішкою" фільму є велика кількість спецефектів з 3D-технологіями длявізуалізації наукових досліджень та відкриттів".

Головні ролі у фільмі "Мейд ін Юкрейн" виконали: молодий актор звідомої акторської династії Дмитро Ступка, популярна актриса ВікторіяТокманенко, роль діда-мельника зіграв заслужений артист України ВалерійЗайцев.

Дмитро Ступка, актор: "Головним в цьому проекті для мене стало те, щофільм присвячений Дню Незалежності. Це - дуже патріотичне кіно, і, колимені запропонували зіграти в ньому роль - я відразу погодився. Упродовжвсього фільму автори розповідають про Україну і про талановитихукраїнців, без яких сучасний світ був би немислимий".

Цікаво те, що до зйомок проекту у якості акторів також приєдналосябагато відомих персон з телеканалу "Україна". Зокрема ролі у фільмівиконали ведучі програми "События" Олександр Мозговий, Марина Кухар,Олена Кот та Євген Міхін, ведучий програми "События недели" АндрійДанилевич, провідні соціального телепроекту "Критична точка" МиколаСирокваш та Олександра Адаменко, а також журналісти каналу.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь