Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Мати заборонила робити пластику героїні проекту "Моє нове життя"

Любов Проніна прийшла на проект "Моє нове життя" телеканалу "Україна" з бажанням змінити зовнішність. Жінка хоче подобатися і собі, і протилежній статі. На думку Любові, відчувати себе красивою їй заважає неідеальне обличчя.

10:35, 31 березня 2015

Любов Проніна прийшла на проект "Моє нове життя" телеканалу "Україна" з бажанням змінити зовнішність. Жінка хоче подобатися і собі, і протилежній статі. На думку Любові, відчувати себе красивою їй заважає неідеальне обличчя.

Шлях до краси на проекті "Моє нове життя" незмінно лежить через кабінет лікаря Ростислава Валіхновського. Експерт проекту і пластичний хірург, вислухавши побажання Любові, озвучив заплановані зміни: "Ми приберемо надлишки шкіри на повіках, зробимо хірургічну зміну форми носа і підборіддя".

"Після консультації з лікарем я була не впевнена, що мені це потрібно", –ділилася Любов. Жінка злякалася майбутнього болю. Масла у вогонь підлило і нерозуміння з боку близьких.

"Яку операцію? – обурилася мати героїні. – Я вважаю це дурістю!"

"Якщо ти хочеш, щоб у мене було нормальне життя, нормальний чоловік, мені для цього треба виглядати відповідним чином", – заперечила Любов.

"Ти схожа на мене. – Відмовлялася слухати мати доньку. – Невже я така страшна? Ти знаєш мою думку".

Любов, не дочекавшись підтримки близьких, мати-одиначка, зі страхом перед болем, вирушила на операцію: "Як би мені не було боляче після операції, я роблю це для себе – мені це необхідно".

Через деякий час після успішного завершення операції доктор Валіхновський підбив підсумки виконаної роботи: "В результаті вийшов гарний ніс, імплантат в підборідді і прибралась зайва шкіра з повік".  Крім нової зовнішності дівчину чекав ще один сюрприз – до неї в палату прийшла мама з дітьми.

"Це потрібно мати рішучий настрій, такий біль терпіти!" – Посміхнулася мати, яка зовсім недавно категорично забороняла дочці лягати під ніж.

Приклад Любові показує – якщо вірити в себе, близькі обов'язково приймуть всі зміни. Тим більше, що ці зміни – на краще.  

Дивіться проект "Моє нове життя" щонеділі о 16:00 на телеканалі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь