Онлайн
Соціум

Мати причетна до загибелі новонародженого: розслідування  «Говорить Україна»

Аліна запевняла, що чекала на дитину, і смерть новонародженої доньки – трагічна випадковість

Даша Харченко Даша Харченко
12:50, 9 лютого 2021

В ексклюзивному випуску ток-шоу «Говорить Україна», який глядачі побачили на каналі «Україна» з ведучим Олексієм Сухановим, стала відома правда про шокуючу смерть дитини на Полтавщині. 20-річна Аліна на восьмому місяці вагітності пішла о другій ночі в туалет і далі, за її словами, дитина просто випала з неї у відро для нечистот. Журналісти ток-шоу «Говорить Україна» першими поспілкувались з Аліною і дізнались подробиці тієї страшної ночі, а експерти та тест на поліграфі довели, що мама була причетна до загибелі новонародженої дитини.

Аліна запевняла, що чекала на дитину, і смерть новонародженої доньки – трагічна випадковість. Але у студії ток-шоу «Говорить Україна» експерт, акушер-гінеколог Сергій Бакшеєв під час медичного експерименту довів, що дитина не могла просто впасти у відро під час пологів. До того ж, хтось мав перерізати пуповину, а Аліна заперечує, що робила це. Фельдшерка, яка вранці приїхала на місце трагедії, розповіла, що малюка знайшли у відрі, і пуповина була перерізана.

Читай також
Ток-шоу «Говорить Україна» спробує допомогти маляру з обличчям Фредді Крюгера

Ток-шоу «Говорить Україна» спробує допомогти маляру з обличчям Фредді Крюгера

Психолог, який поспілкувався із Аліною, теж запевняє, що жінка не була психологічна готово стати мамою.

Шокуючим стало зізнання Аліни про те, що, коли немовля народилося, вона почула його плач.

«Дитина народилася жива», - зізнається Аліна на каналі «Україна», але заперечує, що власноруч топила малюка у відрі.

Тест на поліграфі довів, що Аліна під час тієї ночі дійсно чула плач дитини, і вчинила так, що дитина опинилась у відрі, не надавши жодної допомоги.

Висновок про розтин дитини довів, що у неї було стороннє тіло у бронхах, занурення її у воду та утоплення. Намір не визначений.

«У цій справі дитину можна і врятувати було, дістати та похлопати по ній, щоб вона почала дихати», - говорить акушер–гінеколог Сергій Бакшеєв.

Читай також
 «Говорить Україна» зібрало на лікування маленьких близнюків 700 тисяч гривень

«Говорить Україна» зібрало на лікування маленьких близнюків 700 тисяч гривень

Після допиту та проведеного слідчого експерименту на місті трагедії, із залученням породіллі, її родичів та судмедексперта, і досі з’ясовується, чи це було умисне вбивство новонародженої дитини, чи вбивство з необережності. У цій ситуації, упевнені правоохоронці, однозначно винна мати, але слідство триває і остаточне рішення винесе суд.

Дивіться ток-шоу «Говорить Україна» з Олексієм Сухановим на каналі «Україна» у будні о 20:10!

 

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь