Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

«Діти вперше побачили, як він плакав»: Маша Єфросініна розповіла про розлуку з чоловіком

Перший місяць війни ведуча Маша Єфросініна протрималася вдома разом із чоловіком та дітьми, а наприкінці березня вирішила виїхати з дітьми за кордон.

Олександра Красновська Олександра Красновська
14:30, 29 квітня 2022

Відома ведуча Маша Єфросініна дала ексклюзивне інтерв’ю Лілії Ребрик. У спеціальному випуску програми «Ранок з Україною» каналу «Україна» зірка українського телебачення розповіла про життя з чоловіком на відстані та зізналась, чому уникає будь-яких романтичних розмов і проявів.

Перший місяць війни ведуча Маша Єфросініна протрималась удома разом із чоловіком і дітьми, а наприкінці березня вирішила виїхати з дітьми за кордон. Тоді ж зірка на невизначений термін попрощалася з чоловіком, зізнається – це був важкий момент для кожного члена їхньої родини.

«Діти вперше бачили, як він плаче. Ми ніколи не розлучались так надовго. 2 травня буде 20 років, як ми познайомились, і це буде наше перше 2 травня в розлуці», – поділилась Маша Єфросініна в інтерв’ю каналу «Україна».

Подружжя намагається щодня підтримувати зв’язок, але інколи зідзвонюватись не вдається, тому доводиться перебиватись повідомленнями. За словами телезірки – останнє було по справах, адже чоловік забороняє їй проявляти почуття і плакати.

«Ми з ним говорили про це, і він сказав, що йому не стає легше, коли я плачу. Хоче бачити нас усміхненими, чути, як ми живемо та дбаємо одне про одного. Радіє історіям про те, що ми придбали собаці нове ліжко чи син нарвав мені квітів. А так все у нас сухо відбувається, бо якщо дати собі прояви ніжності – я розкисаю», – зізналась телезірка.

І якщо ніжності та романтиці ведуча каже «ні», то абсолютно приземлені краплинки уваги вважає чимось надважливим:

«Останній романтичний момент у нас був, коли він по відеозв’язку показав мені орхідеї, які ростуть у нас вдома. Я дуже люблю квіти, і у нас на підвіконні в квартирі дуже багато орхідей. Тож він мені показав, як гарно вони розквітли і запевнив, що доглядає за ними. Мені стало так приємно, оце так романтика!» – усміхаючись, розповіла Маша Єфросініна в програмі «Ранок з Україною».

Зараз канал «Україна» працює в форматі «Єдині новини» і допомагає тримати інформаційний фронт. Актуальні новини тут: https://t.me/ukraina24tv

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь