Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Маша Єфросиніна пройшла випробування славою

Ведуча авторського проекту «Відверто з Машею Єфросініною» на каналі «Україна» знає, як поєднати успішну кар'єру і виховання дітей, як бути стильною і скромною, сильною і слабкою. Журналістам «Ліза» ведуча розповіла, звідки черпає натхнення.

12:47, 19 квітня 2016

Ведуча авторського проекту «Відверто з Машею Єфросініною» на каналі «Україна» знає, як поєднати успішну кар'єру і виховання дітей, як бути стильною і скромною, сильною і слабкою. Журналістам «Ліза» ведуча розповіла, звідки черпає натхнення.

- Маша, хто з гостей студії «Відверто...» вразив тебе найбільше?

- Центр уваги «Відверто...» - це особиста історія, особистий шлях, а вони у всіх різні. І кожен свою історію розповідає по-своєму: різні темпераменти, різні інтонації, ступінь відкритості... Публічні люди не дуже легко йдуть на одкровення, тому, як автор проекту, вважаю, що кожен герой - перемога нашої команди. А як жінка, як Маша, скажу, що найбільш яскравими і виразними для мене є історії жінок. Все-таки чоловіки не так емоційно викладаються, їхні перипетії частіше пов'язані з подоланням себе в справі, в роботі... Жінки ж вражають до глибини душі. Наприклад, співачка Даша Астаф'єва, яку хоче вся країна, яка вражає шоу-бізнес щодня, сидить в кадрі і каже, що вона глибоко нещасна в особистому житті. Ольга Сумська - народна артистка всіх народів і десятиліть - тягне на собі всю сім'ю. Слава з «НеАнгелів» - впевнена в собі, яка співає низьким голосом, жінка-вогонь - розповідає, що її били. А чоловіки чіпляють тільки ті, які йдуть на крайній рівень відвертості... Як Діма Шуров. Він здивував тим, що вперше говорив про дуже особисте. Здається, і сам цього не очікував.

- Коли ти спілкувалася в студії з людьми, з якими була знайома багато років, бувало таке, що вони відкривалися для тебе по-новому, якось несподівано?

- Так, це Ольга Сумська та Сергій Притула. Сергій підкорив мене, власне, як і Андрій Доманський, рішенням викласти історію своїх особистих відносин від А до Я, завершити нарешті гештальт, як висловився Андрій. (Посміхається.) Чоловіки на таке наважуються один раз в житті, може бути, кілька разів, але не часто. Мене захопило те, що навіть в момент якогось неприємного питання, коли доводилося ковтати клубок у горлі, вони приймали рішення не відступати. Мене це в хлопцях вразило, і за це я завжди буду їх поважати. А Оля Сумська... З неї злетіла вся ця зірковість, ця народність, вся ця бездоганність пішла. Вона говорила про якісь побутові, жіночих штуки. І це було дуже сильно!

- Зараз по твоїм інтерв'ю, програмам, постам в «Інстаграмі» видно, що тебе переповнює любов. Де ти їїчерпаєш?

- З людей! Проект «Відверто...» існує вже рік, почався другий сезон. Я не отримала за цей рік жодного негативного коментаря від глядачів! І це свідчить про те, що ми робимо все правильно. Для мене правильно - це чесно. А чесно - це в точку! Навіть були випадки, що зірка анонсувала у себе в соцмережах вихід програми з її участю в ефір, і я бачила, що в коментарях були негативні відгуки, але виключно про мене. Мовляв, Маша така-сяка, «награна», «не люблю її»... І всі вони після виходу в ефір писали в тих же коментарях, що здивовані, розчулені, вражені, що побачили по-іншому і героїню, і цю саму Машу, яку в попередньому коментарі ненавиділи. (Сміється.)

- Чи є у тебе зараз якісь творчі ідеї, які дивують тебе саму?

- Інтернет-проекти. Мене це дивує, тому що мені подобаються не комп'ютери, а люди, живе спілкування. Те, до чого ми звикли: рефлексія, емоції тощо. Але, дивлячись на свою 12-річну дочку Нану, я розумію, що в Інтернет можна зараз вкласти масу своїх знань, досвіду, які можуть бути цікаві людям, які навіть не дивляться телевізор...

- Так! Зараз багато 12-річних дітей вже ведуть свої «Інстаграми», канали на YouTube...

- Нещодавно хлопчик, з яким дружить Нана, сказав: «У тебе така крута мама!» На що вона запитала: «Невже ти дивився її інтерв'ю?» А він: «Ні, я підписаний на неї в «Інстаграмі», у неї прикольні відео». У Нани вже теж є свій «Інстаграм». Я їй обіцяла, що вона зможе його завести, коли їй виповниться 12 років. Але я не очікувала, що цей день настане так скоро! (Усміхається.)

- Маш, твій чоловік Тимур дивиться твої програми, дає тобі якісь поради? Ви обговорюєте з ним твою роботу?

- Ні, не обговорюємо. Він брав участь буквально в кожному моменті при підготовці до зйомок першої програми з Ані Лорак. Він бачив все: як я не спала ночами, як хвилювалася, як готувалася... Як я реагувала на дзвінки Кароліни, як я сиділа на монтажі. Він навіть допоміг мені з формулюванням мого останнього питання в програмі, воно завжди найжорсткіше... Так що до першого випуску ми готувалися удвох. І Тимур мені дуже допоміг, я багато радилася з ним, мені потрібна була точка зору людини з аналітичним розумом. А я тоді була суцільна емоція. Тимур потім подивився випуск і сказав, що я зробила все, що могла, а Кароліна сказала все, що могла. І потім він вже більше нічого не дивився. Тимур не та людина, яка хоче дивитися всі 20 програм, щоб скласти думку про мене. Він бачить мене з іншого боку, зсередини. Ні дня не проходить, щоб він не брав участі в моїй громадській діяльності, ми завжди обговорюємо щось за вечерею... Він завжди мене направляв, і це набагато більше, ніж просто переглядати мої ефіри.

- У Нани є якісь привілеї, як у багатьох зіркових дітей, - няні, гувернантки, якісь сверхблага?

- Ні, Нана дуже скромна. Вона поки не просить якихось брендових суконь або прикрас... Її улюблена фраза: «Давай краще ці гроші на подорож витратимо». Вона дуже прагматична і раціональна. Це, мені здається, ще таке покоління... Я не кажу про всіх, є мажори всякі, яких батьки виховують просто моральними інвалідами, тому що балують крокодилячими сумками в 11 років. А ми від цього далекі. Так що Нана - дуже європейська дівчинка. Вона хоче гарну освіту, вона хоче вчитися і розвиватися далі. Все купуємо за потребою: зросла з штанів - пішли такі купили, і все.

- Твоєму молодшому синові Олександру півтора рочки. Він теж росте без «золотих брязкалець»?

- Діти виросли без «золотих брязкалець». Ми з чоловіком не економимо на їхній освіті і здоров'ї. У них хороші лікарі, прекрасні фахівці. В іншому мої діти живуть з нормальним, раціональним підходом до всього.

- Чому ти не кричиш про любов і свою ідеальну сім'ю в соцмережах, як це роблять багато зірок?

- Вважаю, що сім'я - дуже інтимна територія. І коли на семінарах жінкам мені доводиться розповідати про якісь ситуації з Тимуром, мені щоразу ніяково. Ми бережемо наш світ для двох і не будемо туди пускати нікого.

- Ти вважаєш себе сильною жінкою?

- Так. Мені вдалося пройти випробування славою. Це не хвалькуватий пасаж. Я знаю, як це по мізках б'є. Коли ти вранці прокидаєшся і розумієш, що вчора на тебе дивилися 25 млн. людей, ти іншим повітрям дихаєш. І я знаю, що таке пауза... Не падіння, а саме пауза, щоб набратися сил. Коли проект закінчився, ти виходиш на вулицю з собакою, й інша енергія навколо себе. Це неприємне випробування, але воно загартовує всі клітини в організмі. І якщо тебе це не ламає, ти не сходиш з розуму і не підсаджуєшся на важкі наркотики, то в принципі можеш називати себе сильною людиною.

- А в які моменти ти дозволяєш собі бути слабкою?

- Зі своїм чоловіком. Чоловікові не потрібно, не треба і навіть недобре бути поруч з жінкою-мужиком, сильним, міцним, який дзвенить своїми латами. Так що з чоловіком я слабка, іноді плачу, іноді сумую, іноді базікаю до ранку. Це теж частина мого характеру, я просто дозволяю собі з ним розслаблятися. У жінки повинен бути такий тил, це навіть більше ніж любов, це зв'язок. Я НЕ ГЛАМУРНА панночка! Вдома я не готую. Цього з самого початку не хотів мій чоловік. Він абсолютно точно розумів, що мене це буде відволікати, а я зможу зробити набагато більше корисного, ніж просто стояти біля плити. Іноді Тимур готує, іноді нам допомагає помічниця по господарству. Але коли мене називають «гламурна панночка», я категорично протестую. Я не гламурна - у мене двоє дітей, собака, будинок... Так, я красиво і стильно одягаюся. Але це моя слабкість, я на це заробляю. Я пройшла еволюцію від абсолютної бідності (коли я одягалася на ринку) до сьогодні, коли можу зайти в будь-який бутик і купити те, що я хочу, тому що я чесно заробила на це сама. І це зовсім в мені не вбило вміння зробити прибирання або почистити унітаз, прибрати какашки за собакою в сквері - все це я роблю.

Текст: Ольга Безсонова

За матеріалами журналу «Ліза»

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь