Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Маша Єфросініна: «Дівчина після тридцяти ніби ще більше розправляє плечі»

Ведуча телеканалу «Україна» Маша Єфросініна давно зарекомендувала себе як справжній професіонал у сфері медіа. Тому при першій же можливості tochka.net домовилася з нею про інтерв'ю, присвятивши розмову темі віку, яка продовжує сприйматися в суспільстві досить неоднозначно.

17:13, 14 липня 2016

Ведуча телеканалу «Україна» Маша Єфросініна давно зарекомендувала себе як справжній професіонал у сфері медіа. За її спиною низка успішних проектів — не тільки телевізійних, а й соціальних.

Для багатьох дівчат вона є прикладом для наслідування, і її думка з того чи іншого питання дійсно цінна. Тому при першій же можливості tochka.net домовилася з нею про інтерв'ю, присвятивши розмову саме темі віку, яка продовжує сприйматися в суспільстві досить неоднозначно.

224_masha1

— Машо, для багатьох дівчат 30 років — певною мірою новий життєвий рубіж. Що для вас означала відмітка у тридцять?

— Ви правильній людині поставили це запитання. Тому що я себе і своє життя не так круто оцінюю до тридцяти, як після. 30 років — це таке неймовірне відчуття. Ти вже не дівчинка, але ще не тітка, ти вже трошки пожила, але ще попереду ціле життя, у тебе за спиною є досвід, і в той же час ніякий дурень тобі не запудрить мізки якоюсь інфантильністю.

— Як змінилося ваше світосприйняття після тридцяти?

— У тридцять років ти відчуваєш зовсім іншу якість життя і просто отримуєш кайф. Ти стаєш більш впевненою в собі, ніби ще більше розправляються плечі. Якщо до тридцяти дівчина сформувала собі правильну систему координат, то вона вже може «відфільтрувати» своє оточення і дозволити собі спілкуватися з тими, хто їй дійсно цікавий.

2e3_masha3

— Як думаєте, чому багато дівчат бояться за свій вік?

— Це нормально, просто в тридцять років відразу різко помічаєш, яке виросло інше покоління, зокрема, двадцятирічних. Адже до цього найбільш центровою була ти, а потім раз... і з'являється хтось ще. Швидше за все, саме це і б'є по мізках. Але потрібно отримувати задоволення від себе самої — постійно зростати, самовдосконалюватися і ні на кого не звертати уваги.

— Тобто багато в чому ми самі собі ускладнюємо життя?

— Абсолютно правильно. Дівчата, пам'ятайте, що вік — це всього лише цифри. Так, вони провокаційно «стукають» в дверцята свідомості. Але це ж вибір кожної. Можна ж відкрити ці двері з дорогою душею, сказавши: «Привіт, тридцятко, заходь! Поглянь на мене». До того ж особисто я обожнюю свої фотографії, зроблені в тридцять п'ять, набагато більше, ніж в двадцять п'ять.

8e8_masha2

— Що порадите дівчатам, які бояться тридцяти?

— У першу чергу, не втрачати любові до життя і віри в те, що кожен вік приносить свої плюси. Ще є такий важливий момент, як досвід. Його, на жаль, не замінять ні книги, ні Інтернет, ні коучі. Тому що досвід, перш за все, — помилок важких шлях. Тому не бійтеся помилятися, дивіться на життя із задоволенням і в жодному разі не пригнічуйте себе. Пам'ятайте: ви у себе одні. Насолоджуйтесь, кайфуйте, доглядайте за собою! Якщо велить серце — робіть найбільш необдумані і ризиковані вчинки. Це ваше життя. Зрештою, перестаньте постійно зазирати в паспорт.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь