Онлайн

Марина Кухар: мій вибір професії навряд чи був усвідомленим

Марина Кухар розповіла, як починала свою кар'єру в журналістиці.

Олександра Красновська Олександра Красновська
16:29, 17 травня 2021

Незабаром в Україні завершиться навчальний рік, розпочнеться основна сесія ЗНО і випускники обиратимуть майбутню спеціальність. А як починала свою кар’єру в журналістиці – розповіла ведуча новин «Сьогодні» на каналі «Україна» Марина Кухар.

«Як це не парадоксально, я зрозуміла, що хочу бути журналістом тільки коли вже почала працювати. Не буду кривити душею, мій вибір професії навряд чи був усвідомленим. Вдома, під бабусиним крилом, я була таким собі диванно-книжковим божеством, якому не можна було заважати - «Тихо, Мариночка вчиться, пише, малює». Оскільки мені дійсно подобалося писати і у мене непогано виходило, здавалося, що ця професія мені підійде», - розповіла Марина Кухар.

Ведуча згадує, як на початку свого шляху, вступивши до Інституту журналістики, і уявити не могла, що стане обличчям новин на центральному телебаченні. Студентам на початку 90-их в чужому місті, без батьків під боком, з крихітною стипендією - єдине, про що доводилося думати - це про виживання. На мрії про славу - просто не залишалося часу.

«Після роботи в кількох друкованих виданнях, де я спеціалізувалася на економічних темах, я прийшла на той час на найперспективніший телеканал в службу новин, де шукали репортера моєї спеціалізації. І залишилася там працювати», - поділилася Марина Кухар.

В ефірі каналу «Україна» телеведуча першою повідомляє ранкові новини вже майже 10 років. Зараз успішна журналістка зізнається, що не уявляє себе в іншій професії.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь