Онлайн

Марія Лугова: Мені ніхто не дає 25

На зйомках "Джамайки" в Києві Марія Лугова відкрила секрет українських жінок...

09:03, 15 грудня 2012
Lugova310На зйомках "Джамайки" в Києві Марія Лугова відкрила секрет українських жінок...

- Ви встигли подивитися Київ?

- Так, не тільки подивитися, але і відсвяткувати день народження. Хоча у мене не було зйомок в цей день, я не поїхала до Пітера, звідки родом. За час зйомок "Джамайки" ми дуже здружилися з Наташею Рудовою, яка грає Габбі, "обросли" спільними знайомими... Так що мій день народження відзначали великою компанією.

- Як проходив день у Києві?

- Все залежало від кількості роботи. Я до самого виходу з будинку на зйомки майже постійно спала. Ми ж знімали цілий день. Ми мали тільки кілька годин перед сном. І ти в цей вільний час не знав, чим зайнятися: і спати хочеться, і погуляти хочеться, і фільм подивитися.

- Що вразило в Україні?

- Перед приїздом до Києва мені багато розповідали про те, які тут гарні жінки. Приїхала, думаю: "Чорт, реально красиві, і фігури у них такі чудові". Заходжу в ресторан, відкриваю меню і читаю: борщ з пампушками, вареники, пельмені. Ну як при такій їжі можна зберігати фігуру? Повинен бути якийсь секрет. І я одного разу запитала про нього у дівчат-українок. Мені чесно зізналися, що вони нічого цього не їдять. Мені аж легше стало.

- У вас є українське коріння?

- Так, мій тато з України, з Лисичанська. І в мене прізвище українське. Але народилася я в Санкт-Петербурзі.

Канікули в комі

- Згадайте найсмішніший момент, який стався під час зйомок в "Джамайки".

- Кілька серій я лежала в комі. Напередодні подумала: "Нарешті я полежу, а то ці перельоти, переїзди. Хоч відісплюся". Але не тут-то було. Мені довелося дванадцять годин лежати з моторошними трубками в роті. Заснути - не можеш, повернутися - не можна. Лежиш і треба ж себе чимось зайняти весь цей час - якимись думками. Була одна сцена, коли герої розмовляли між собою про щось смішне, я не витримала і розсміялася. І всі підхопили мій сміх. І я зрозуміла, що простіше грати в кадрі, ніж лежати.

- Як працювали над образом свого персонажа - Марго?

- Завдання номер один було зробити Марго живою. Тому що спочатку вона була написана гарною до нудоти. Моїм завданням було знайти ту рівновагу, той баланс і той об’єм, який повинен бути в будь-якій людині. Це не просто дівчинка, яка всіх прощає і всіх любить. Це жінка, яка бореться за свого чоловіка, яка чогось боїться, ревнує і ненавидить.

Сама негативність

- У вас багато спільного з вашими героїнями?

- Цікаво, що глядачі бачать мене на екрані, але навіть не уявляють, яка я в житті. Я маленька, в окулярах. Коли приїжджаю на майданчик, ніхто не сприймає мене як артистку. Часом мені кричать: "Ну що ти стоїш, неси костюми швидше".

Насправді мені дуже багато дає театр, бо кіно зараз багато в чому підкоряється типажам, зовнішнім речам. Зараз я стала виходити нарешті на іншу територію в кіно. Адже у мене така мила жіноча зовнішність, часом десь навіть дитяча. Мені ніхто не дає 25 років. З одного боку, це добре, але з іншого боку, всередині себе я вже доросла. Хоча в інституті я грала героїнь, в яких закохуються в кінці дії. Я була світлом у кінці тунелю.

- На перший погляд, ви - дуже тиха і скромна дівчина. Зовнішність оманлива?

- Здається, що я достатньо скромна людина. Але що стосується роботи, деколи я перетворююся на нестерпну істоту... Хочете - вірте, хочете - ні, але в театрі я граю виключно негативних персонажів. Роль Гедди Габлер - це окрема віха. Можете собі уявити, я - в чорній перуці з каре? У це навіть колеги не вірили. Люди часто мислять штампами.

Джерело: Телегід

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь