Онлайн

Марія Яремчук: "Я зробила все, що могла. Решта - в руках неба"

Вчора на Міжнародному конкурсі молодих виконавців "Нова хвиля", який в прямому ефірі транслює телеканал "Україна", відбувся третій, фінальний, конкурсний день. Учасниця від України Марія Яремчук виступала під третім номером.

12:48, 29 липня 2012
Yaremchuk3310Вчора на Міжнародному конкурсі молодих виконавців "Нова хвиля", який впрямому ефірі транслює телеканал "Україна", відбувся третій, фінальний,конкурсний день. Учасниця від України Марія Яремчук виступала підтретім номером.

За результатами перших двох конкурсних днів, Марія займає друге місце.Від лідера конкурсу - італійця Констанца Дель Пінто - її відділяє одинбал. Чи вдалося Марії обійти улюбленця всіх глядачок "Нової хвилі",знають лише судді.

Вперше за 11 річну історію конкурсу організатори фестивалю вирішилизмінити правила. Бали за виступ журі не оголошувало, а записували впротокол. Таким чином, ім'я переможця "Нової хвилі-2012" і володаряголовного призу - 100 000 євро, глядачі телеканалу "Україна" дізнаютьсялише завтра - під час гала-концерту, трансляція якого розпочнеться о19-20.

Сама Марія нововведенню рада: "Дуже добре, що оцінки не оголошуютьсьогодні. Я зробила все, що могла, решта - в руках неба. І, з одногобоку, дуже хочеться не знати результатів як можна довше, а з іншого -дізнатися, як твій виступ оцінили судді і глядачі. Після цих трьохважких днів я видихнула з полегшенням, але так хочеться всього цьогоще".

Судді теж не хочуть розкривати інтригу: "На перемогу претендують шістьчоловік. Всі вони талановиті, цікаві. Але я не можу навітьспрогнозувати, хто стане переможцем. Це буде відомо лише сьогодні, колирозкриють всі протоколи", - розповідає голова журі Ігор Крутой.

Чи повернеться Марія Яремчук додому з "Кришталевою хвилею", станезрозуміло вже сьогодні ввечері. О 19-20 на телеканалі "Україна" пряматрансляція з Юрмали.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь