Онлайн
Зірки

Мама Анатолія Анатоліча веде війну через татуювання сина

Мама ведучого програми «Ранок з Україною» пишається своїм сином.

17:02, 5 серпня 2019

До Дня незалежності України програма «Ранок з Україною», яка виходить у будні о 6:30 на каналі «Україна», підготувала святковий ефір. Ведучі Лілія Ребрик, Григорій Герман, Марія Мельник і Анатолій Анатоліч відправляться в різні куточки України, щоб уже 24 серпня показати глядачам всю красу нашої країни. 

В ексклюзивній рубриці програми «Ранок з Україною» мама телеведучого Анатолія Анатоліча розповіла, ким бачила сина в дитинстві, через що вони постійно сваряться, а також про роль матері в житті зіркових чоловіків.

Мама ведучого програми «Ранок з Україною» Анатолія Анатоліча Людмила Олександрівна дуже пишається своїм сином. В інтерв’ю каналу «Україна» жінка розповіла, що свого часу сину дозволяла усе, окрім одного – погано вчитися. Людмила Олександрівна, економіст за професією, хотіла, аби син став успішним фінансистом.

«Хотіли, щоб він став якимось великим начальником – бухгалтером чи ревізором», – коментує мама ведучого програми «Ранок з Україною».

Анатолій не противився, він був відмінником і легко вступив на бюджет до Криворізького економічного інституту. Там успішно здавав всі заліки та екзамени. Але більше для маминої втіхи, аніж для майбутньої кар’єри. Ще під час навчання чоловік вирішив, що не буде працювати за фахом, адже мріяв про кар’єру ведучого, тому в університеті організував свою команду «КВК».

Читайте також
Ведучий «Ранку з Україною» Анатолій Анатоліч: «Зараз я кращий, ніж був 10 років тому»

Ведучий «Ранку з Україною» Анатолій Анатоліч: «Зараз я кращий, ніж був 10 років тому»

«Ми його майже не бачили, адже він приходив дуже пізно – репетиції, репетиції. Хоча спочатку це було, як хобі, – розповідає Людмила Олександрівна в ефірі каналу «Україна». – Мені постійно дзвонили мами зі словами: «Де ваш син? І де мій?». Тому що я, як мати капітана команди, за всіх відповідала».

Але Людмила Олександрівна не переживала. Вона повністю довіряла Анатолію, каже – в сина все виходило, тому що він дуже працьовитий. А остаточно з творчим вибором сина змирилася, коли він почав цим заробляти. Єдине, чого боялася – відпускати Анатолія до Києва, але і з цим жінці довелося змиритися.

Не «дружать» Антолій з мамою тільки в одному питанні. І тут у них справжня війна!

«Татуювання – моя болюча тема. В нас ціла війна з цього приводу... Ми ж не знаємо, він сам іде в тату-салони, а потім в Instagram публікує. І ми дивимося вже нове татуювання», – зізнається мама Анатолія Анатоліча в ефірі каналу «Україна».

Читайте також
«Я радий приєднатися до команди профі»:  Анатолій Анатоліч стане ведучим «Ранку з Україною»

«Я радий приєднатися до команди профі»: Анатолій Анатоліч стане ведучим «Ранку з Україною»

Зверніть увагу на те, що під час ранкових ефірів «Ранок з Україною» Світлана Катренко повторила в студії небезпечний фокус:

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь