Онлайн

Максим Степанов розповів, за яких умов МОЗ ініціюватиме посилення карантину

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

17:15, 3 липня 2020

У програмі «Ранок з Україною», яка виходить на каналі «Україна», міністр охорони здоров’я Максим Степанов прокоментував можливість посилення обмежувальних заходів в окремих регіонах України.

За словами міністра, щоб уникнути масових скупчень людей, необхідний контроль за дотриманням карантинних правил з боку відповідних органів та місцевої влади.

«Зараз всі почали знаходитися у передвиборчому процесі. Всі хочуть сподобатися своїм виборцям, і карантинні обмеження – це немодно, як вони вважають. Мені все таки здається, що модно бути здоровими. Тобто вони не йдуть на те, щоб змушувати (людей – ред.) дотримуватися встановлених правил заради здоров’я», – розповів очільник МОЗ Максим Степанов в ефірі каналу «Україна».

Читай також
Глава МОЗ розповів, як безпечно відпочивати на пляжі

Глава МОЗ розповів, як безпечно відпочивати на пляжі

Водночас, якщо спостерігатиметься значний ріст захворювання в окремих регіонах, а місцева влада не посилюватиме карантинні заходи, МОЗ має механізм, як це зробити на центральному рівні.

«У нас зараз діє адаптивний карантин залежно від регіону. Якщо погіршується ситуація та показники, наші головні санітарні лікарі відповідних регіонів вносять пропозиції щодо посилення карантинних заходів на регіональному рівні. Якщо не буде ніякої реакції, звичайно, я як міністр охорони здоров’я буду виходити з відповідною пропозицією це робити на центральному рівні, бо мені небайдужі життя та здоров’я наших громадян», – зазначив міністр охорони здоров’я в інтерв’ю ведучим «Ранку з Україною» Лілії Ребрик та Анатолію Анатолічу.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь