Онлайн

Максим Сікора зробив передноворічний подарунок київському клубу «Сен-Бін»

14:51, 10 грудня 2018

Ведучий каналу «Україна» Максим Сікора, який виховує сина-чемпіона з куміте, подарував одній із секцій київського клубу «Сен-Бін» професійний тренажер.

Максим Сікора зробив внесок у розвиток спортивного залу, де займається його син Ростислав. Він подарував спеціальний тренажер – водоналивний мішок Century Bob-Box для відпрацювання складних ударів руками і ногами. Про таке професійне знаряддя мріють багато юних спортсменів.

Тренери та діти вдячні ведучому телеканалу «Україна» за передноворічний подарунок, що допоможе покращити навички молодого покоління спортсменів.

«Сьогодні в нашому спортивному залі на Троєщині велике свято. Тато одного з наших провідних спортсменів Ростика Сікори, Максим Сікора зробив подарунок - тренажер Century Bob-Boх! Тепер дітям буде легше і простіше відпрацьовувати складні удари на манекені. Величезне спасибі від дітей і батьків за великий внесок у розвиток спорту в нашому залі» - написав на своїй сторінці в соціальних мережах тренер спортивного клубу Олег Борисов.

Як повідомлялось раніше, син ведучого Максима Сікори виборов перемогу у міжнародних змаганнях з бойового мистецтва куміте.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь