Онлайн
Зірки

Магія втілення мрії або як здійснити все задумане – відповідь Наталії Холоденко

Дізнайтеся, як відчути магію мрії і жити бажаним життям. 

08:00, 28 травня 2019

Як втілювати мрії

фото: unsplash

Багато людей живуть зовсім не життям своєї мрії. Працюють на ненависній роботі, ввечері стикаються з проблемами, а потім все повторюється заново по колу. Дитячі мрії відходять на другий план і їх затуляють перепони та обставини, які виникають, як багатьом здається, з нізвідки. Спостерігаючи за щасливими і успішними людьми, багатьом здається, що у цих щасливчиків була чарівна паличка або фея, які виконали їхні бажання. Насправді ж ці люди самі для себе стали цим чарівником, який виконав мрію.

Люди недооцінюють важливість такого поняття, як мрія. Для багатьох це лише фантазія і ілюзія, в той час як інші процвітають в реалізації своїх планів і досягають цілей, які колись були лише мріями.

Мрія наповнює зсередини, надає сил і енергії і це точно те, що повинно стояти на першому місці. Іноді мрії лякають, тому що здаються недосяжними, змушують людину покинути зону комфорту і вирушити у подорож, повну несподіванок і складнощів. Однак, вже в дорозі, людина поступово наповнюється силами і внутрішньо росте. У цього є і зворотна сторона. Часто відбуваються зміни в оточенні, змінюється ставлення до життя, людей, друзів і звичних речей. Саме це і лякає багатьох, адже на жертви ніхто не хоче йти. Але, незважаючи на все це, в підсумку, реалізуючи свою мрію, людина отримає набагато більше користі і вигоди, тому що стане по-справжньому щасливою.

Читайте також
Як перестати відкладати справи «на потім»: порада психолога Наталії Холоденко

Як перестати відкладати справи «на потім»: порада психолога Наталії Холоденко

Наталя Холоденко, ведуча шоу «Без паніки» і зірковий психолог, поділилася цінними думками і розповіла своїм підписникам в Instagram про те, що таке магія здійснення мрії і як вона працює.

Що таке магія здійснення мрії? Це коли дотримано 3 головних параметри:
1. Точно і вимірено сформульована мета. Ти в деталях розумієш, чого хочеш і що тобі це дасть на рівні почуттів.
2. Коли ти це уявляєш, то зустрічаєшся зі страхами і сумнівами. Справжні мрії викликають багато опору: вони для того нам і потрібні, щоб змінюватися.
3. Крім візуалізації, карти мрії, використання будь-яких технік по досягненню цілей, ти дієш. Про цілі потрібно говорити з собою, іншими, шукати партнерів і хапатися за будь-які можливості, які хоч на міліметр просувають вперед.
Здійснювати мрії
це значить перетворювати їх в цілі, досягати і захоплюватися магією, яка безсумнівно тебе торкнулася в момент виконання цього бажання!

Як реалізовувати мрії

фото: unsplash

Безумовно, мрія, поки вона залишається лише бажанням, ніколи не знайде втілення в реальному житті. Для мрії потрібно діяти, боротися за неї і прагнути до неї. Іноді хочеться зробити великий крок і ривок, щоб досягти бажаного одразу, але великі мрії вимагають щоденного вкладення свого часу та сил. Але саме це буде надихати вас, мотивувати, заряджати і давати відчуття драйву.

Бажання, мрія, ідея і мета повинні стати частиною вас самих і бути підкріпленими щирою і сильною вірою. Ви зможете їх втілити, якщо будете по-справжньому в них вірити.

Читайте також
Як навчитися відпускати людей без жалю

Як навчитися відпускати людей без жалю

Дивіться ексклюзивне інтерв'ю з Наталею Холоденко в програмі «Зірковий шлях»: 

Долучайтесь до каналу «Україна» в меседжерах, аби дізнаватись першими про актуальні та обрані матеріали за посиланнями:
Viber https://chats.viber.com/kanalukraine/uk
Telegram – https://t.me/kanalukraina

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь