Онлайн

Людмила Світова мріє про Новий рік в джунглях

Поки знімався серіал "Джамайка", Людмилі Світовій довелося в повному обсязі пережити все, що випало на долю її героїні: битися, сьорбати тюремну баланду і мріяти про те, коли ж вона нарешті опиниться вдома.

09:15, 28 листопада 2012
Jamaika310Поки знімався серіал "Джамайка", Людмилі Світовій довелося в повномуобсязі пережити все, що випало на долю її героїні: битися, сьорбатитюремну баланду і мріяти про те, коли ж вона нарешті опинитьсявдома.

"Огіркове кохання" і 9 кіло оладок

- Ти зовсім не схожа на пацанку Джамайку. Такий образ - твійексперимент?

- Не повіриш, але мене він вже переслідує. Мій перший проект, якийшість років тому знімали в Аргентині, називався "Танго втрьох". Там тежбула роль пацанки. Потім ще в одному фільмі щось схоже запропонували.Так що це вже третій досвід. Але не скажу, що мені стало легше цеграти. Швидше навпаки: не можу ж я бути однаковою у всіх фільмах! Коженраз потрібні нові фарби.

- Які складнощі ще виникали під час роботи над серіалом?

- У деяких сценах мені доводилося битися. Хоча найважче зніматися в ційзоні. До цього я ніколи не була в тюрмі. Тому було моторошно, і цевідчуття сковувало. Але я ж акторка... Доводилося брати себе в руки.Особливо в епізоді, де Джамайка накидається на їжу.

Знімали його в тюремній їдальні. Природно, посуд був місцевий. Я бачуїї, всю в жирних плямах, відчуваю специфічний запах... І розумію, що незможу нічого в себе запхнути. Ледве зняли цей кадр.

- Вдома сама готуєш?

- Звичайно - у мене ж чотирирічна дочка! Але зазвичай це щосьсмачненьке і простеньке. На вишукування потрібно час, тому дозволяюсобі довго стояти біля плити тільки на свята.

Пам'ятаю, коли знімали "Огіркове кохання" під Ярославлем, поруч не булоцивілізації, готували собі самі. У мене випав вихідний, і я вирішилавсіх нагодувати своїми фірмовими м'ясними оладками. Купила дев'ятькілограмів м'яса, провозилася з ними цілий день. А з'їли все за 15хвилин! (Сміється.) Так що ентузіазму мені на кухні не позичати.

Дочка співає українські пісні

- З ким залишаєш доньку, коли знімаєшся в іншому місті?

- Намагаюся з нею не розлучатися. На зйомки "Джамайки", наприклад,брала її з собою. Поліні в Києві дуже сподобалося! Пощастило з дитячимсадком - нас одразу взяли. Там познайомилися з нашою няньою-викладачеммузики. Вона мене так виручала! Тепер донька наспівує пісні, які вониразом розучили. До речі, після того як повернулися в Москву, часто віднеї чую: "Мамо, а коли ми до Києва поїдемо?"

- Яка ти мама?

- Дуже емоційна! У мене перша дитина, розумію, що можу допускатипомилки у вихованні. Тому читаю літературу для батьків. Багато пораддає мама. Я намагаюся максимум часу приділяти Полі. Ми часто гуляєморазом, любимо ліпити з пластиліну, всі вироби в садок майструємоспільно.

- Акторські задатки в неї є?

- Так, але розвивати їх не поспішаю. Мені не хочеться, щоб донька йшлапо моїх стопах. Вже краще в чомусь іншому нехай себе шукає. Пробувализайнятися танцями, - не пішло. Тепер віддали її на уроки живопису.Подивимося, що з цього вийде.

Чоловік дозволяє спілкуватися з кіношними коханцями

- Фільм "Любов.Ru" вийшов в 2008 році, коли народилася Поля. Якпоєднувала роботу з вагітністю?

- Про те, що я вагітна, дізналася, коли зйомки "Любов.Ru" були врозпалі. Відступати було нікуди - треба дознімати.

- Але хоч трохи в декреті побула?

- Ось саме - трохи (сміється). Вийшла на роботу, коли Полі було тримісяці. У мене ніколи не було дилеми: робота чи дитина. Для щастяпотрібно і те, і інше. А тому на дочці не збираюся зупинятися.

- Як чоловік ставиться до того, що ти - трудоголік?

- Він знає, що значить для мене робота, і підтримує в цьому. Так щопроблем з цього приводу у нас не виникає. Та й з інших приводів теж. Яраджуся з ним з усіх питань, у тому числі і що стосується роботи,виховання дитини.

- У "Джамайці" у твоєї героїні роман з персонажем Максима Радугіна.Чоловік не ревнує?

- Він розділяє поняття кохання і робота, і зовсім не проти, коли ми зМаксимом зідзвонюємося в реальному житті. У нього, до речі, зовсімнедавно народився третій малюк!

- Чим, окрім роботи, заповнене твоє життя?

- Насправді робота й родина забирають весь час. А ось ранішезахоплювалася бісероплетінням. У мене навіть верстат був. Тепер же увільний час розучую ролі.

- Як зазвичай проводиш відпустку?

Через напружений графік не відпочивала давно. Хоча дуже люблюпоніжитися на сонці. Останній раз їздила в Таїланд у минулому році. Ацей Новий рік планую зустріти теж в тропічних джунглях, на островіБалі!

Джерело: Серіал

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь