Онлайн

"Люблю. Чекаю". "Вчителька - моя друга мама"

У понеділок, 16 грудня, о 13:10 історія про безмежну відданість, любов і повагу колишніх учнів до своєї класної керівниці.

13:16, 13 грудня 2013
Наскільки теплими можуть бути відносини учнів зі своєю вчителькою? "Вона - моя друга мама", - говорить героїня нового випуску емоційного документального реаліті "Люблю. Чекаю" каналу "Україна". У понеділок, 16 грудня, о 13:10 історія про безмежну відданість, любов і повагу колишніх учнів до своєї класної керівниці.

За час зйомок програми "Люблю. Чекаю" її ведучий Олександр Пилипенко зустрів у терміналах аеропорту "Бориспіль" чимало цікавих людей, почув безліч дивовижних історій. Втім, героїня нового випуску програми зуміла здивувати ведучого.

Дівчина чекала літак з США, а зустрічала вона свою... вчительку.

- Наталія Миколаївна - моя друга мама. Я не сирота, у мене є батьки, але саме вона мене "зліпила" такою, якою я є зараз. Вона допомагала порадою, вчила нас. Весь наш клас її обожнював, було все - походи, ночі біля багаття і страва з казанка, екскурсії, просто якесь чаювання. Наш клас називав її тільки "класна мама", бо мамою вона для нас завжди була.

- А діти Наталії Миколаївни свою маму до вас не ревнували? - уточнив Олександр Пилипенко.

- Знаєте, своїх дітей у неї немає. Вона тільки 10 років тому, як вийшла заміж. Це було 10 років тому і їй вже тоді було 46 років. Тому ми були її дітьми. Весь свій час вона присвячувала нам і ростила нас "своїми" дітьми.

- Що вона на даний момент робить в Америці?

- Вона там живе. Вона вийшла заміж за американця і зараз живе в штаті Меріленд, працює в дитячому саду. Але з усім нашим класом Наталія Миколаївна досі підтримує зв'язок. Наша школа в Кременчуці, з класу тільки дві людини живуть у Києві. Моя однокласниця не змогла приїхати, тому я зустрічаю "класну маму" одна. Але в Кременчуці її всі чекають.

Цікаво, що нинішнього свого чоловіка - американця Френка - Наталія Миколаївна зустріла також за допомогою своїх учнів. Вони разом з друзями вчительки розмістили оголошення в колонку знайомств вашингтонської газети. "Класна мама" відмовлялася, але в результаті здалася і нарешті знайшла своє справжнє кохання.

- Ми такі раді, що вона зараз щаслива, тому що вона дуже цього заслуговує, - говорить учениця. - Вона така одна. Мені здається, що саме такі люди, як Наталя Миколаївна, мають бути еталоном для справжніх людей, людей з великої літери. Мені шкода тільки, що вона вже не в Україні, що вона тепер "мама" для американських дітей у дитячому садку, де вона тепер працює, - відповіла дівчина і пішла зустрічати свою "класну маму".Дивіться цю та інші справжні історії про життя, мрії і любов в понеділок, 16 грудня, о 13:10 в ефірі телеканалу "Україна" в документальному реаліті "Люблю. Чекаю".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь