Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Лілія Ребрик та Анатолій Анатоліч відвідали село під Черніговом, де росіяни знущалися над мирним населенням

Майже місяць мешканців села російські окупанти тримали у шкільному підвалі у нелюдських умовах.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:21, 16 червня 2022

Ведучі програми «Ранок з Україною» каналу «Україна», яка наразі виходить в ефірі «Індиго TV», Лілія Ребрик і Анатолій Анатоліч побували в селі Ягідне Чернігівської області, де російські окупанти влаштували справжню катівню.

Майже місяць мешканців села російські окупанти тримали в шкільному підвалі в нелюдських умовах.

«Селище з такою лагідною назвою Ягідне, про яке тепер знає весь світ. Тут російські війська облаштували в’язницю, катівню – просто у підвалі. Вони тримали там майже чотири сотні людей. Без світла, тепла, без свіжого повітря, у страшній задусі, на кам’яній підлозі – 27 днів. На кожного в’язня тут припадало всього по пів квадратного метра. Люди помирали просто на очах в інших», – розповіла ведуча каналу «Україна» Лілія Ребрик.

На стінах у підвалі люди записували імена тих, хто помер та був убитий. А поруч з цими страшними написами – дитячі малюнки та рядки українського гімну.

«Люди переживали, що їх просто підірвуть наостанок. Уявіть собі, такі думки в них були. Семеро людей не пережили тортур, ще сімох вбили окупанти. Кого у своєму дворі, кого – в полоні. Зараз мешканці звільненого Ягідного діляться цим болем з нами, а ми ділимось із вами. Аби про те, що тут відбувалося, знали всі, – говорить ведучий програми «Ранок з Україною» Анатолій Анатоліч. – Зараз село намагається повернутися до життя, наскільки це можливо».

Телеведучі поїхали до Ягідного разом із добровольчим будівельним батальйоном «Добробат», який займається відбудовою населених пунктів. Щодня тут працюють близько 50 осіб.

Нагадаємо, що канал «Україна» продовжує транслювати загальнонаціональний марафон «Єдині новини» і брати участь у його виробництві. Улюблені програми та серіали каналу «Україна» наразі виходять в ефірі телеканалу «Індиго TV».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь