Онлайн

Лілія Ребрик стала амбасадором просвітницького проєкту ЮНІСЕФ в Україні

За участі Лілії Ребрик буде створено соціальний ролик, який поширюватиметься українськими каналами та мережею інтернет.

Єлизавета Бабец Єлизавета Бабец
15:06, 10 грудня 2020

Ведуча проєкту «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Лілія Ребрик стала обличчям великої комунікаційної кампанії дитячого фонду ЮНІСЕФ проти «інфодемії» навколо коронавірусу.

В рамках просвітницького проєкту місія телеведучої – розповісти дорослим, що всілякі фейки та чутки, які активно ширяться соціальними мережами, інтернетом, породжують «інший вірус», який є не менш небезпечним, ніж Соvid. На відео відома телеведуча закликає українців не стати його розповсюджувачами, а шукати достовірну інформацію щодо коронавірусу в надійних та офіційних джерелах.

«На мене покладена відповідальна місія – це достукатися до свідомості мільйонів людей і розповісти їм про вірус «маячні», який дуже заважає боротися з коронавірусом. Цей вірус живе в соціальних мережах, у вигляді фейків, чуток. Своєю участю я закликаю дорослих не піддаватися різним нісенітницям і не давати вірусу можливість заполоняти наші розуми. Дякую команді дитячого фонду ЮНІСЕФ за можливість бути причетною до актуального і важливого проєкту на часі», – зазначила телеведуча Лілія Ребрик.

Читай також
Скоро Новий рік: Лілія Ребрик показала чарівний святковий образ

Скоро Новий рік: Лілія Ребрик показала чарівний святковий образ

По-домашньому: Лілія Ребрик показала свій ранок

По-домашньому: Лілія Ребрик показала свій ранок

За участі Лілії Ребрик буде створено соціальний ролик, який поширюватиметься українськими каналами та мережею інтернет. Також амбасадор проєкту ЮНІСЕФ з’являться на 200 білбордах в різних містах країни та на рекламних постерах.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь