Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Лікарська помилка: як недбалість медиків позбавила життя 12-річного хлопчика

17:50, 18 травня 2018

Раптовий біль у животі… Виклик швидкої допомоги… 

А потім ще один. І ще. І лікування …  мінералкою! Чому 12-річному хлопчикові, в якого раптом заболів живіт, медики поставили неправильний діагноз? 

Вони приходять сюди щодня. І досі не можуть змиритися з думкою, що їхнього Ромчика вже немає... Переглядаючи домашній фотоальбом, батьки згадують кожну мить, коли їхній син був поряд.

Щоліта Ромчик їздив у село під Львовом. Там жила його бабуся, і школяр любив проводити в неї канікули. Так було й торік. 12-річний хлопець поїхав до бабці разом зі своєю тіткою. В одну мить у дитини дуже заболів живіт. А також спина, і наче тиснуло в грудях. Перелякані родичі одразу викликали швидку допомогу.

12-річному Ромі лікарі швидкої поставили діагноз - тепловий удар.  І зробили хлопцеві кілька уколів. Уколи  не допомогли. Навпаки - Ромі ставало гірше і боліло все сильніше. Тож працівники швидкої вирішили везти хлопця до районної лікарні - у Жидачів.

Уже в лікарні Ромчику поставили інший діагноз і  почали лікувати від отруєння! Однак, зі слів батька, крім кардіограми та загального аналізу крові медики не провели більше жодних обстежень. А лікувати сина, який уже стогнав від болю в животі,  призначили звичайною мінералкою.

Мінералка та заспокійливе  -  теж не допомогали дитині. Доки хлопець лежав у лікарні, до нього час від часу підходили то інфекціоніст, то педіатр, то невропатолог, то хірург. І що цікаво - жоден з лікарів не брався робити свого висновку. Лише спостерігали та щоразу призначали нові препарати. Минуло ще п’ять годин, і коли стан Ромчика значно погіршився, лише тоді медики вирішили зробити ультра-звукову діагностику.

Загроза! Але лікарі й далі нічого не робили! А лише продовжували спостерігати.

У районній лікарні Ромчика протримали понад 12 годин. І лише під ранок наступного дня перевезли до Львова.

Медики Львівського «Охматдиту» були шоковані! Дитина була майже непритомна. І що найстрашніше - лікували його неправильно! Бо в Ромчика був не тепловий удар, який йому діагностували лікарі швидкої, і не отруєння, як сказали в районній лікарні, а ЗАВОРОТ КИШКІВНИКА!

Лікарі не давали жодних прогнозів, адже було втрачено найважливіше – час… Час, коли дитині не могли поставити правильний діагноз!

Володимир переконаний: його син був би живий, якби лікарі не зволікали, одразу зробили всі обстеження, встановили точний діагноз і  вчасно надали медичну допомогу…

За будь-яку ціну чоловік вирішив довести провину медиків… Почав вивчати всі документи, протоколи і з’ясував: лікарі одразу допустили помилку, і не зробили найнеобхіднішого! 

Клініко-експертна комісія МОЗу зробила висновок – 12-ти річний Роман помер через неправильний діагноз медиків. Але хто конкретно винен у його смерті? Той, хто не провів потрібних аналізів? Хто давав ліки, які нашкодили Романові?  Лікарі з районної лікарні лише розводили руками та перекладали провину один на одного…

Як довести лікарську помилку і як вибрати лікаря, який вилікує, а не скалічить, дивіться в програмі "Головна тема" на каналі "Україна" у неділю о 20:00.

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь