Онлайн
Здоров'я

Лікарі розповіли, чи існує метод планування статі дитини

Марія Мельник і Григорій Герман розібралися з головними міфами, пов'язаними з вагітністю та дізналися, чи можливо спланувати стать дитини.

Олександра Красновська Олександра Красновська
13:09, 11 червня 2021

Більшість українців вже не уявляють своє життя без гаджетів і корисних додатків. У телефонах жінок є календарі, які підказують вдалі дні для вагітності. А в інтернеті є сотні методів, щоб спланувати стать дитини. У програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» Марія Мельник і Григорій Герман з’ясували, що з цього правда, а що міф, і чи можливо спланувати стать дитини.

Мільйони жінок у всьому світі мріють стати матусями. Й доки хтось живе надією та покладається на вищі сили, є ті, хто навіть стать дитини хоче спланувати заздалегідь. Проте фахівці запевняють – поки технологій, які б дозволили спланувати стать дитини, не існує, інакше вони була б маркетинговими, та аж ніяк не у вільному доступі.

Отже, заздалегідь спланувати стать дитини неможливо. Але є кілька дієвих методів для планування вагітності.  

«Мають значення анатомічні особливості будови жіночого організму. Для того, щоб ефективніше було одне положення при закінченні статевого життя, або інше положення. Це все дуже важливо, але не впливає на стать, це впливає на ймовірність настання вагітності», – коментує репродуктолог Олександр Дарій у програмі «Ранок з Україною».

А от щодо мобільних додатків для вистежування овуляцій, вони справді працюють!

«Сучасні менструальні календарі виходять на рівень інтелектуальних календарів і порад на рівні медичних працівників. Я можу сказати, що не тільки додатки для відслідковування овуляції, але й медичні калькулятори для професійної роботи застосовуються лікарями нашої жіночої консультації», – розповів завідувач жіночої консультації Сергій Бакшеєв в ефірі каналу «Україна».

Проте й тут є свої нюанси. Цей календар буде корисним для середньостатистичної жінки, яка не має проблем із жіночим здоров’ям.

«Я рекомендую використовувати інформацію від лікаря – він має сказати, який у вас цикл, і порадить конкретний додаток, щоб орієнтуватись, коли найбільш вірогідні дні настання вагітності», – коментує репродуктолог.

Отже, ніхто не може спланувати стать дитини, окрім природи! Але для того, щоб завагітніти, є багато методик та навіть додатків у ваших смартфонах, які можуть допомогти.

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь