Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Лі Берлінська: «Серіал «Співачка» має переконати глядача у тому, що любов врятує світ»

У серіалі «Співачка» актриса Лі Берлінська зіграла відразу кількох персонажів. Газета «Високий замок» дізналася, як актрисі вдалися такі перевтілення.

16:03, 27 вересня 2016

У серіалі «Співачка» актриса Лі Берлінська зіграла відразу кількох персонажів. Газета «Високий замок» дізналася, як актрисі вдалися такі перевтілення.

Чим для вас цікава роль Ірини Марчук у серіалі «Співачка»?

— Про таку роль мріє багато актрис. Попри те, що Ірина — лиходійка, я зрозуміла вчинки своєї героїні. Ми не народжуємося злими і безжалісними вбивцями. Багато залежить від виховання. У моєї героїні непроста доля. Поки вона йшла до своєї мети, не зауважила, що навколо все руйнується.

За сюжетом Ірина ревнує свого коханого Гаріка до суперниці Наталі Кречет. На вашу думку, треба застосовувати різні способи, щоб втримати коханого?

— Коли читала сценарій, деякі моменти у поведінці моєї героїні не могла зрозуміти. Вважаю, не варто робити все для того, аби втримати те, що тобі не належить. Ту людину, яка не хоче бути з тобою. Краще відпустити... Але у моєї героїні карт-бланш. Усе її життя до того моменту, поки не з'явилася Наталя Кречет, було зосереджене на цьому чоловікові — Гаррі Королі. Вони прожили десять років. Заради нього вона отримала освіту, зважувалася на темні справи... Для неї він був Всесвітом. Від цього біль втрати ще сильніший.

Лі Берлінська

Що було найскладнішим під час зйомок?

— Коли читаєш сценарій, негативний персонаж завжди прописаний однобоко. Я шукала у своїй негативній героїні щось позитивне, щоб показати глядачам і позитивні сторони Ірини Марчук.

У чому серіал «Співачка» має переконати глядача?

— У тому, що любов врятує світ. Причому це любов не тільки до чоловіка, а до людей, до себе, до усього світу. Треба навчитися прощати. Прощати інших і себе, насамперед. Спробувати прийняти свої помилки, бо неможливо жити з таким тягарем.

Дивіться серіал «Співачка» у будні о 18:00 на каналі «Україна»!

За матеріалами газети «Високий замок»

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь