Онлайн
Зірки

LAUD, Наталія Бучинська та Монро увійшли до зіркової «сотні» шоу «Співають всі!»

Згідно з правилами шоу «Співають всі!», завдання учасника - виконати композицію на сцені так, щоб якомога більше членів журі встали і підспівували йому.

Олександра Красновська Олександра Красновська
11:22, 29 липня 2021

21 серпня телеканал «Україна» покаже прем'єру унікального вокального проєкту «Співають всі!» за всесвітньо відомим форматом All Together Now. Талановитих учасників шоу будуть оцінювати одразу 100 зіркових експертів, серед яких: Наталія Бучинська, Олександр Павлик, Монро, LAUD, Наталія Валевська, Герман Макаренко, BIG BOSS, Анна Буткевич, Андрій Князь і Дмитро Сисоєв.

Діва Монро зізнається, що колись, подивившись англійську версію шоу «Співають всі!», була у захваті, тому швидко погодилася стати частиною української адаптації проєкту.

«Це шоу відрізняється від інших вокальних проєктів! Мені здається, ніби ми зібрались за одним столом і співаємо хором одну пісню. Звичайно, тут є і змагальний етап, переможець і переможений. Але є і висока мета – учасники об'єднують всіх зірок. Адже в шоу-бізнесі зараз велика конкуренція», – поділилась Монро.

Насолоджується особливою атмосферою шоу і народна артистка України Наталія Бучинська: «Ми нарешті змогли зустрітись після тривалого карантину! Було так приємно знову побачити одне  одного. Повірте, тут неймовірна атмосфера! Зараз багато різних проєктів, але так, щоб зібрати артистів у такій кількості – це сталося вперше!»

За словами заслуженого артиста України і доктора мистецтвознавства Андрія Князя, шоу «Співають всі!» подарує глядачам море позитиву і яскравих вражень, адже зіркові судді відкриють нові таланти. А відомий співак, шоумен і телеведучий BIG BOSS дає цінні поради учасникам, як підкорити серця «сотні».

«Учасникам буде дуже складно виступати, коли 100 зірок, людей, які чогось досягли, дивляться на тебе і оцінюють, але це круто! Головна порада – нічого не боятися, просто виходь і покажи себе», – коментує BIG BOSS.

Відомий композитор Дмитро Сисоєв має достатньо досвіду в суддівстві, тому до питання оцінки учасників підходить по-особливому. Артист попереджає – поблажок від нього не буде, а ось моральну підтримку Дмитро готовий дати кожному, адже виступити перед сотнею і догодити кожному – завдання із зірочкою.