Онлайн
Індиго-Україна. Телепрограма Індиго-Україна. Телепрограма Голоси Мирних Голоси Мирних

Кумири дитинства: як дражнили Яну Поплавську і Дмитра Іосіфова

У цю неділю, 7 квітня в 10:00, в ефір телеканалу "Україна" вийде новий випуск документального циклу "Герої екрану". Цього разу глядачі дізнаються подробиці про життя акторів, які стали популярними в дуже юному віці.

12:13, 4 квітня 2013
У цю неділю, 7 квітня в 10:00, в ефір телеканалу "Україна" вийде новий випуск документального циклу "Герої екрану". Цього разу глядачі дізнаються подробиці про життя акторів, які стали популярними в дуже юному віці.

Після фільму "Про Червону Шапочку" виконавиця головної ролі Яна Поплавська стала справжньою зіркою. Ця роль настільки міцно закріпилася у свідомості глядачів, що Яну - а їй вже 45 років - і досі називають "Шапочкою". Але найбільше від популярності Яна страждала в дитинстві:

"У нас була така дівчинка в класі, вона дуже мене не любила, але дівчинка була дуже красива. І одного разу вона таким єлейним голосом сказала: "Ти знаєш, Поплавська, я знаю, чому тебе знімають". Тебе знімають, тому, що ти найстрашніша дівчинка Радянського Союзу!" І я сиділа в туалеті і гірко плакала", - ділиться спогадами актриса в програмі "Герої екрану".

Також піддавався жартам з боку однолітків і Дмитро Іосіфов, який колись у кіно зіграв роль Буратіно:

"У дитинстві дражнили нескінченно. Та й в інституті по-різному. То ця кличка приклеювалася, то зникала. А зараз звичайно уже ні. Зараз іноді підходять делікатно: скажіть, це не ви знімалися. І починають посміхатися".

Жартували і над "дівчинкою з блакитним волоссям" - актрисою Тетяною Проценко, яка зіграла у фільмі "Пригоди Буратіно" роль Мальвіни.

"Одній дівчинці знайомої, доньці моєї однокласниці, - вона сиділа якось так, поклавши лікті, - я зробила зауваження: "Кать, ну ти сядь прямо". Вона на мене подивилася дуже серйозно і сказала: ну, я ж вам не Буратіно, ха!", - розповідає Тетяна програмі "Герої екрану".

На думку акторів, найголовніше - сприймати жарти на свою адресу спокійно. Адже подібні прояви уваги говорять про те, що актора помітили і запам'ятали.

Дивіться відверті інтерв'ю відомих співаків, акторів, письменників у документальному проекті "Герої екрану" щонеділі о 10:00, на телеканалі "Україна".

Новости партнеров

Загрузка...
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтесь, що ознайомились з оновленою політикою конфіденційності і погоджуєтесь на використання файлів cookie.
Погоджуюсь